, czwartek 20 luty 2020
Zakochany w Cieszynie kabaret Hrabi
Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 14 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza o godz. 16.00 i 19.00. fot: www.hrabi.plDodaj do Facebook

Zakochany w Cieszynie kabaret Hrabi

SM
Kabaret Hrabi wielokrotnie podkreślał, iż "kocha" cieszyńską publiczność. Miłość ta zdaje się być odwzajemniona o czym świadczy fakt, iż niemal całkowicie wyprzedane zostały bilety na wieczorny - walentynkowy występ. Organizatorzy zadbali jednak o dodatkowe spotkanie, a my mamy dla Was jeszcze jedną podwójną wejściówkę!

W walentynkowym spektaklu "Tak, że o", kabaret Hrabi mamić będzie prostotą i skromnością, odwołują się do klasyki kabaretu. Elementami składowymi występu są tradycyjne środki wyrazu, a także standardowe tematy takie jak: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka oraz policjant. Źródłem klasycznych żartów może stać się także sam konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest. Klasyka nie ominie też reakcji publiczności, którą z pewnością pobudzi pełen niespodzianek występ.

To wszystko pojawi się podczas najbliższego występu kabaretu Hrabi, który odbędzie się 14 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza o godz. 16.00 i 19.00. Bilety w cenie: 40 zł, 50 zł, 60 zł do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line.

UWAGA! KONKURS!

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretu Hrabi do Cieszyna zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na godz. 16.00.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Komu poświęcony jest "Song porzuconej", który śpiewa Joanna Kołaczkowska?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama