, poniedziałek 9 grudnia 2019
Wygraj pizzę z okazji Dnia Dziecka
Telepizza w miesiącu czerwcu, rozpoczynając od Dnia Dziecka, przygotowała specjalną ofertę na pizzę do 4 składników - średnią za 9,90 i dużą za 15,90 zł. fot: Scott Bauer/Wikipedia CommonsDodaj do Facebook

Wygraj pizzę z okazji Dnia Dziecka

TEKST SPONSOROWANY
Wygraj pizzę z okazji Dnia Dziecka

Najpopularniejszą odmianą pizzy jest pizza neapolitańskiej serwowana we Włoszech ze specjalnych składników. fot. mat. pras.

Dzieciom najbardziej smakuje, kiedy jest na niej dużo ciągnącego się sera. Dobrze, jeśli są pieczarki, pomidory i szynka, oliwki też nie przeszkadzają. O czym mowa? O smakowitej pizzy, którą już dzisiaj możecie wygrać na portalu gazetacodzienna.pl.

Najpopularniejszą odmianą pizzy jest pizza neapolitańskiej serwowana we Włoszech ze specjalnych składników. W restauracyjnych kartach dniach znaleźć można przynajmniej kilkanaście różnych wydań tej potrawy. Z boczkiem, kiełbasą, jajkami, tuńczykiem, z czterema serami, wszystkiego do woli według ulubionych smaków i gustów.

Przepis na swoja ulubiona pizzę chyba posiada każdy miłośnik tego dania. Mają go także studenci. W społeczeństwie panuje powszechne przekonanie o biednym studencie, któremu dzienna nauka nie pozwala na zdobycie dodatkowej pracy, a przecież trzeba za coś utrzymać akademik, kupić książki, co nieco wydać na ksero, mieć w coś się ubrać i przy tym wszystkim nie umrzeć z głodu. To też studenci wymyślili łatwy i tani przepis na pyszną pizzę.

Pizza studencka powinna mieć placek drożdżowy przygotowywany z mąki, drożdży, wody, żółtka, tłuszczu oraz soli. Wyrobione i wyrośnięte ciasto pokrywa się kiełbasą, serem żółtym, pomidorami, majerankiem, oregano i bazylią. W zależności, kto czym dysponuje w kuchnie. Pizzę z reguły piecze się w okrągłej formie, ale może być ona również kwadratowa. Przygotowaną potrawę należy wstawić do nagrzanego piekarnika na dwadzieścia minut. Kiedy pizza lekko się zarumieni należy ja wyjąć z pieca, posypać serem i zapiec jeszcze przez 8 minut, by ser porządnie się roztopił.

Telepizza w miesiącu czerwcu, rozpoczynając od Dnia Dziecka, przygotowała specjalną ofertę na pizzę do 4 składników - średnią za 9,90 i dużą za 15,90 zł.

Źródło: magazyn-pizzaclub.pl

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 średnie klasyczne pizze (z 2 składnikami) + lód Big Milk (zarejestrowany Czytelnik może wygrać jednorazowo jedną pizzę), które ufundowała cieszyńska Telepizza.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym dniu obchodzony jest dzień pizzy?

Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie Telepizzy w Cieszynie ul. Limanowskiego 9.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama