, środa 3 czerwca 2020
Wygraj pizzę w Walentynki
Tepizza Cieszyn ufundowała w konkursie 3 pizze w kształcie serca. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wygraj pizzę w Walentynki

KK
Od kilku tygodni witryny sklepowe, artykuły prasowe i szeroko pojęte reklamy przypominają, że 14 lutego warto pamiętać o ukochanej osobie. W dzień św. Walentego dla naszych Czytelników mamy do wygrania 3 pizze w kształcie serca.

W Kościele katolickim 14 lutego obchodzony jest dzień św. Walentego. Historia tego świętego ma tragiczny finał. Walenty był kapłanem w czasach cesarza Klaudiusza II Gockiego. Zginął poprzez ścięcie głowy za udzielanie ślubów młodym wbrew zakazowi władcy. Cesarz w młodych mężczyznach widział doskonałych żołnierzy, którzy nie powinni mieć rodzin. Święty Walenty za sprzyjanie zakochanym uważany jest teraz za ich patrona. W Kościele katolickim oficjalnie jednak jest patronem umysłowo i nerwowo chorych, a także epileptyków.

Walentynki swój początek miały w zachodniej i południowej Europie w czasach średniowiecznych. Wtedy był to jednak dzień pisania listów miłosnych. Praktyka obdarowywania się upominkami narodziła się dużo później w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie jest to przede wszystkim święto komercyjne mające tyle samo zwolenników co przeciwników. Dla wielu zakochanych jest to kolejna okazja do spędzenia wspólnie czasu, okazania sobie przywiązania. Jedną z takich propozycji może być wspólny wypad na pizzę. W ten dzień nie jedna pizzeria szykuje dla zakochanych niespodzianki.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest zaproszenie walentynkową pizzę. Nagrodę dla trzech osób ufundowała Telepizza Cieszyn.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Które z ziół uznawanych za afrodyzjak, może być składnikiem pizzy?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w lokalu Telepizzy przy ul. Limanowskiego w Cieszynie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Właśnie wysłaliśmy potwierdzenie o wygranej. Proszę sprawdzić skrzynki mailowe.

Rozwiązanie konkursu standardowo po godzinie 15??

Mniam :D

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama