, piątek 10 lipca 2020
Wygraj bilety, wybierz się na wieczór z magią i humorem (IMPREZA ODWOŁANA)
Po pełnym wrażeń przedstawieniu publiczność będzie się bawić razem z kabaretem DNO z Dąbrowy Górniczej. fot: Wiktor Wakuluk/www.dno.plDodaj do Facebook

Wygraj bilety, wybierz się na wieczór z magią i humorem (IMPREZA ODWOŁANA)

BŚ/ mat. pras.
Pokazy trików częstokroć niezgodnych z prawami fizyki będzie można zobaczyć podczas "Wieczoru z magią i humorem", który odbędzie się 23 sierpnia w Wiśle. Dodatkowo, po pokazie, na scenie pojawi się kabaret DNO. Już dzisiaj możecie wygrać bilety na tę imprezę. AKTUALIZACJA, 27.08.: Z powodu małego zainteresowania, organizatorzy informują o odwołaniu imprezy.

"Wieczór z magią i humorem" to niezwykły spektakl przygotowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej sztuki iluzji oraz techniki. Dzięki efektom magicznym, świetlnym dźwiękowym, czy pirotechnicznym zgromadzona publiczność będzie mogła spodziewać się wielkich wrażeń. Maciej Pol, najpopularniejszy polski iluzjonista, zapewni wszystkim zgromadzonym widowisko na najwyższym światowym poziomie.

Iluzjonista w swoim programie artystycznym zaprezentuje m.in. pokaz orgiami. Pol rozłoży ścianki małego sześcianu, tworząc w ten sposób dużą bryłę. Następnie do środka wejdzie jego asystentka, a iluzjonista będzie na powrót składać boki sześcianu, uzyskując jego początkowy niewielki rozmiar. Dopełnieniem magicznego widowiska będą trzy miecze, które artysta wbije w sześcian, aby po chwili je usunąć. Po ponownym rozłożeniu boków i otwarciu skrzyni, oczom widzów ukaże się... no właśnie warto sprawdzić co, albo kto?

Publiczność będzie mogła także zobaczyć tzw. śnieżną zamieć. Maciej Pol będzie snuł poetycką opowieść o dalekich krajach, których mieszkańcy nie znają śniegu. Nagle artysta złoży dłonie i w tej samej chwili strzela w górę pióropusz śnieżnych płatków. Białe gwiazdki będą wirować w szalonym tempie, tworząc prawdziwą śnieżną zamieć.

To jednak nie koniec atrakcji na ten wieczór. Po pełnym wrażeń przedstawieniu publiczność będzie się bawić razem z kabaretem DNO z Dąbrowy Górniczej. W najnowszym programie kabaretu będzie można zobaczyć kurtyzanę i znerwicowanego strusia. Trzej panowie z pewnością zaskoczą wyśmienitym humorem i zapewnią publiczności nie lada zabawę.

Impreza odbędzie się 23 sierpnia, o godz. 18.00 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Do tego dnia sprzedawane będą bilety w cenie 35 zł. Można je nabyć pisząc na adres: relaks@intia.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest pięć pojedynczych biletów na występ Macieja Pola i kabaretu DNO. Nagrodę ufundował organizator imprezy PUH Intia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku powstał kabaret DNO?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama