, piątek 5 czerwca 2020
Wygraj bilety do kina na "Epokę lodowcową 4" w 3D!
Kolejna część przygód Mańka, Sida i Diega od poniedziałku w kinie "Piast". fot: ARCDodaj do Facebook

Wygraj bilety do kina na "Epokę lodowcową 4" w 3D!

Pamiętacie Mańka i jego przyjaciela Sida? Razem przeżyli już mnóstwo przygód, począwszy od ich pierwszego spotkania, nieco uciążliwego dla mamuta, podczas którego wspólnie mieli dostarczyć niemowlę do jego rodziców, a skończywszy na erze dinozaurów. Kolejna odsłona przygód tych niezwykłych przyjaciół już od poniedziałku w kinie "Piast".

"Epokę lodowcową" znają chyba wszyscy. Opowieść o przygodach trójki bohaterów, mamuta Mańka, leniwca Sida i tygrysa szablozębnego o imieniu Diego, szybko zawładnęła sercami publiczności na cały świecie. Na nie mniejszą uwagę tego filmu zasługuje także sympatyczny Wiewiór, który jak oka w głowie pilnuje żołędzia wywołując przy tym niespodziewane zdarzenia.

Pierwsza odsłona przygód, nieco dziwnej paczki przyjaciół, powstała w 2002. Kolejna, już jako "Epoka lodowcowa: Odwliż" miała premierę cztery lata później. Wydawać by się mogło, że producenci poprzestaną na trzeciej części filmu, "Erze dinozaurów". Tak się jednak nie stało. Miłośnicy lodowych przygód po raz kolejny zostali zaskoczeni przez studio 20 th Century Fox, które zaplanowało na rok 2012 premierę czwartej części.

W czwartej części "Epoki lodowcowej" wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zresztą zajmuje się od zarania dziejów. Wkrótce jednak dojdzie do globalnego kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywać będą kolejne przygody. Opowieść jak zwykle rozpoczyna się od słynnego "Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i…". - Historie opowiadane w filmach z cyklu "Epoka lodowcowa" są piękne, magiczne i uniwersalne, niosą cudowne, ciepłe przesłanie, ale też bawią zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie skierowaną do całej rodziny. W "Epoce lodowcowej" nie brakuje humoru, ale widzowie, śledząc poczynania filmowych bohaterów, mogą się także wzruszyć - zachęca Marek Mendroch, właściciel cieszyńskiego kina.

Film można zobaczyć w kinie "Piast" w następujących terminach:
9-19 lipca, godz. 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
20 lipca-2 sierpnia, godz. 14.00, 16.00
10, 13, 17, 20, 27 lipca oraz 2 sierpnia, godz. 10.00

Ceny biletów: 20 zł (norm.), 15 zł (ulg. - dla uczniów, studentów, rencistów i emerytów). Cena biletu na seanse o godz. 10.30 kosztować będą tylko 13 zł.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na film "Epoka lodowca: Wędrówka kontynentów". Nagrodę ufundowało cieszyńskie kino "Piast".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się reżyser pierwszej części filmu "Epoka lodowcowa"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina "Piast" przed rozpoczęciem seansu w dowolnie wybranym terminie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama