, sobota 15 grudnia 2018
Wygraj bilet na koncert Czesław Śpiewa!
Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 10 lat temu. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Wygraj bilet na koncert Czesław Śpiewa!

mat.pras.
Scena COK powraca, tym razem w gościnnych przestrzeniach Browaru Zamkowego Cieszyn. Przed nami sporo atrakcji: koncerty, spektakle teatralne, kabarety, imprezy klubowe z dj-ami. Rozpoczynamy w sobotę 18 listopada koncertem CZESŁAW ŚPIEWA SOLO ACT.

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 10 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością. Repertuar występów Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut" i „POP" oraz kompozycje z najnowszego albumu „Czesław Śpiewa Miłosza". Solowe występy Czesława Mozila to także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie...NONA to młody zespół ze Śląska Cieszyńskiego. „Tworzymy polską muzykę, łącząc brzmienia akustyczne z avant-popowymi. Chcemy uzyskiwać przestrzeń dźwięku, w której każdy odnajdzie trochę ciepła." Niedawno wydali – dzięki ofiarności fanów – swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną „W głąb".

Uwaga konkurs!
Pytanie konkursowe:
Kto zagra na andrzejkowej imprezie w Cieszyńskim Browarze 25 listopada? Podpowiedź na FB Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy".
Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres mailowy: redakcja@gazetacodzienna.pl
Spośród wszystkich prawidłowych wylosujemy jedną, której autor otrzyma bilet na koncert Czesław Śpiewa Solo Act w sobotę (18.11).

„Czesław Śpiewa - Solo Act
18.11.2017, godz. 20:00
Bracki Browar Zamkowy, ul. Dojazdowa 2
Organizator: Cieszyński Ośrodek Kultury
www.domnarodowy.pl
Support: Zespół "Nona"
Bilety w cenie 45 zł do nabycia w COK "Dom Narodowy"
Uwaga! Wszystkie imprezy dla osób pełnoletnich!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama