, czwartek 12 grudnia 2019
Tym razem kabaret, czyli Marcin Daniec w Strumieniu
Marcin Daniec, polski satyryk, będzie gościć w Strumieniu w ramach "Miesiąca Kobiet". fot: Jarosław Kruk/commons.wikimedia.orgDodaj do Facebook

Tym razem kabaret, czyli Marcin Daniec w Strumieniu

Polski satyryk, artysta kabaretowy, znany jako Waldemar K., Marcinek czy też Góral głośno komentujący polską rzeczywistość. Marcina Dańca będzie można zobaczyć już we wtorek w Strumieniu, a dziś możecie wygrać podwójne zaproszenie na ten występ.

Marcin Daniec, polski satyryk, będzie gościć w Strumieniu w ramach "Miesiąca Kobiet", czyli cyklu spotkań dla pań i nie tylko.

Artysta kabaretowy swoją karierę rozpoczął z kabaretem "Takich Dwóch", który razem z kolegą założył w 1984 roku. Dekadę później Marcin Daniec postawił na solową karierę. Popularność zawdzięcza m.in. regularnym występom transmitowanym przez TVP 2. Satyryk najbardziej znany jest z jego czterech wcieleń: Pana Ignacego, Waldemara K., Marcinka i Górala. Swego czasu ogromną popularnością cieszyły się skecze dotyczące kariery, najlepszego z polskich skoczków, Adama Małysza.

Występ Marcina Dańca odbędzie się we wtorek, 13 marca, w auli strumieńskiego Gimnazjum o godz. 18.00. Wstęp wolny, wejściówki są do odebrania w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu.


UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ Marcina Dańca. Nagrodę ufundowała Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Z kim Marcin Daniec założył kabaret "Takich Dwóch"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety będą do odebrania w auli strumieńskiego Gimnazjum przed rozpoczęciem występu Marcina Dańca.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ciekawe czy poprawił się Dańcowi humor...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama