, sobota 17 kwietnia 2021
Przegapiłeś występ Formacji Chatelet w Cieszynie?
Kochają być na scenie - jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996 r. fot: www.bck.bielsko.plDodaj do Facebook

Przegapiłeś występ Formacji Chatelet w Cieszynie?

SM
W ubiegłą sobotę w ramach Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych, na deskach teatru im. Adama Mickiewicza wystąpiła Formacja Chatelet. A już w najbliższą sobotę Adam Małczyk, Michał Pałubski i Barbara Tomkowiak wystąpią w Bielskim Centrum Kultury. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten występ.

Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Jak mówią sami o sobie: Najwięcej przyjemności sprawia nam dawanie przyjemności (cokolwiek to znaczy). Kochają być na scenie - jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski i Barbara Tomkowiak. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie.

Sobotni spektakl z udziałem trójki wspaniałych kabareciarzy to idealny sposób, by zbliżające się Mikołajki spędzić na wesoło, tym bardziej, iż podczas występu w Bielskim Centrum Kultury, Formacja Chatelet zaprezentuje program "Wojna płci".

Formacja Chatelet wystąpi w Bielskim Centrum Kultury w sobotę, 5 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 35 zł (miejsca II) i 50 zł (miejsca I) można kupić tutaj.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ Formacji Chatelet w Bielsku-Białej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Z jakim kabaretem związana była wcześniej Barbara Tomkowiak?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama