, wtorek 26 maja 2020
Nutella Mini Tour de Pologne: Zabawa przez sport
Co roku w Nutella Mini Tour de Pologne startuje coraz więcej małych rowerzystów.  fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Nutella Mini Tour de Pologne: Zabawa przez sport

AK/ mat. pras.
Nutella Mini Tour de Pologne: Zabawa przez sport

Mapa trasy Nutella Mini Tour de Pologne. fot. mat. pras.


Nutella Mini Tour de Pologne: Zabawa przez sport

Nagrody dla zwycięzców wyścigu. fot. mat. pras.

12 lipca w Cieszynie, równocześnie z zawodowym peletonem 69. Tour de Pologne UCI Pro Tour będą rywalizować dzieci, w specjalnie przygotowanym dla nich Nutella Mini Tour de Pologne.

Nutella Mini Tour de Pologne to wyścig w sam raz dla młodych rowerzystów, którzy chcą się sprawdzić na wytyczonych trasach jednej z największych imprez sportowych w Polsce - Tour de Pologne UCI World Tour. Dzięki udziałowi w wyścigu dzieci mają szansę przeżyć wspaniałą przygodę na dwóch kółkach i stanąć na tym samym podium, co najlepsi profesjonalni kolarze.

Co roku w Nutella Mini Tour de Pologne startuje coraz więcej małych rowerzystów. Sukcesem jest fakt, że wielu z nich dorasta razem z wyścigiem, a sport jakim jest kolarstwo, staje się ich prawdziwą pasją.

W Nutella Mini Tour de Pologne mogą wziąć udział dzieci w wieku 9-14 lat, startując indywidualnie, czy też reprezentując np. swoją szkołę podstawową czy gimnazjum. Jedyny warunek to posiadanie sprawnego roweru i kasku. Każdy uczestnik pojedzie w prawdziwej kolarskiej koszulce, a zwycięzcy zostaną udekorowani nagrodami oraz żółtą koszulką lidera.

- Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji. Oprócz samego startu w takiej fantastycznej oprawie, każdy otrzyma od nas wiele prezentów. W pakiecie startowym znajduje się koszulka kolarska, bidon, skarpetki, a więc wszystko to, co jest potrzebne, do startu - mówi Magdalena Szozda, odpowiedzialna za projekt Mini Tour de Pologne, z ramienia głównego sponsora Nutelli dodaje, że start jest w pełni darmowy, a do tego na najlepszych czekają fantastyczne nagrody.

- Dla młodych dzieci jest to zabawa, ale co najważniejsze zabawa przez sport. Zaszczepiamy w nich chęć rywalizacji, pokazujemy jak piękną dyscypliną jest kolarstwo. Na tym wyścigu wychowali się mistrzowie - mówi Czesław Lang i za przykład podaje Michała Kwiatkowskiego, który startował w Nutella Mini Tour de Pologne, a potem został mistrzem Europy i mistrzem świata. Obecnie jeździ w jednej z najlepszych ekip na świecie, co pokazuje, że naprawdę warto organizować takie przedsięwzięcie.

Wszystkie chętne dzieci, które chcą zmierzyć się w kolarskim wyścigu, mogą, z pomocą rodziców, pobrać kwestionariusz i wysłać wypełniony na adres e-mail: minitdp@langteam.com.pl, a w dniu zawodów, oryginał zabrać ze sobą na start.

UWAGA! KONKURS!
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są trzy zestawy gadżetów z Nutella Mini Tour de Pologne, na które składa się bidon, frotka, smycz na klucze, oraz maskotka pszczółka Poli - oficjalna maskotki Tour de Pologne. Nagrody ufundował organizator.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto jest zwycięzcą zeszłorocznego wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne?

Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie redakcji portalu przy ul. Bielskiej 184 w Cieszynie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

W regulaminie jest informacja, że termin zgłoszeń minął 30.czerwca!

Ojej, gdzie te samochody się podzieją, na co dzień parkują w centrum miasta a teraz trzeba wyjechać. Dobrze wam tak kierowcy, Nie liczyliście sie z rowerzystami , teraz oni z wami.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama