, piątek 10 lipca 2020
HECA 2011: Andrus pyta, Czubaszek odpowiada
Dwie wybitne osobowości polskiej sceny kabaretowej zawitają do Cieszyna, aby zaprezentować swoją najnowszą książkę. fot. mat. pras.  Dodaj do Facebook

HECA 2011: Andrus pyta, Czubaszek odpowiada

AGNIESZKA KACZMARCZYK
Niezwykłych gości podczas tegorocznych Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA 2011 nie zabraknie. Miłośnicy polskiej sceny kabaretowej będą mogli uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Marią Czubaszek i Arturem Andrusem. 5 listopada o godz. 15.00 w Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie czeka nas popołudnie z wspomnieniami i humorem na najwyższym poziomie.
Maria Czubaszek: znana, lubiana, kontrowersyjna pisarka, dziennikarka, satyryk. Autorka kultowych słuchowisk: "Serwus jestem nerwus" , "Dym z papierosa", tekstów piosenek: "Rycz mała rycz", "Wyszłam za mąż zaraz wracam", legenda radiowej "Trójki".

Artur Andrus: dziennikarz radiowy, poeta, autor tekstów piosenek. Szerszej publiczności znany z programu TVN "Szkło Kontaktowe", Mistrz Mowy Polskiej.

Dwie wybitne osobowości polskiej sceny kabaretowej zawitają do Cieszyna, aby zaprezentować swoją najnowszą książkę: "Każdy szczyt ma swój Czubaszek" będącą zapisem rozmów Artura Andrusa z Marią Czubaszek. Książkę można kupić w księgarniach od 18 października.

W tej niezwykłej książce-wywiadzie znajdą się nie tylko współcześnie przeprowadzone rozmowy, ale i fragmenty satyrycznej i literackiej twórczości Marii Czubaszek. W książce przeczytamy m.in. o jej miłości do czeskiego hokeisty, o tym, że do basenu zawsze skacze na główkę, bo na nogi się boi oraz o tajemniczej paczce od Romana Polańskiego. Nie brakuje w niej wspomnień o ludziach związanych z "Trójką" i o zaskakującej sesji zdjęciowej do "Playboya".

Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem i Marią Czubaszek odbędzie się w sobotę, 5 listopada, o godzinie 15.00, w Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie w ramach Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych, HECA 2011. Wstęp wolny. 

HECA 2011 odbędzie się w jesienne wieczory 4 i 5 listopada 2011 r. w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety dostępne są w kasie teatru. Szczegółowe informacje na temat imprezy dostępne są na: www.heca.cieszyn.pl

Program:

4 listopada (piątek), godz. 18.00 - 23.00
Artur Andrus (w roli konferansjera)
Kabaret Liquidmime
Stand up Tomasz Jachimek
Kabaret Jurki
gość specjalny: Maria Czubaszek i Henryk Sawka

Cena:
Karnet 1-dniowy: 60-75-90 zł 
Karnet 2-dniowy: 120-150-180 zł 

5 listopada (sobota), godz. 18.00 - 23.00
Artur Andrus (w roli konferansjera)
Kabaret Szarpanina
Kabaret Limo
Kabaret Hrabi
gość specjalny: Maria Czubaszek i Henryk Sawka

Cena:
Karnet 1-dniowy: 60-75-90 zł 
Karnet 2-dniowy: 120-150-180 zł 

Foto

fot. mat. pras.

Uwaga! Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa podwójne karnety na pierwszy dzień (4 listopada) Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA 2011 ufundowane przez organizatorów, firmę Paté Media. 

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Z czyjego wiersza zaczerpnięto tytuł książki autorstwa Artura Andrusa: "Każdy szczyt ma swój Czubaszek"?
Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Obecnie można ją najczęściej zobaczyć w TVN jak opluwa opozyję swymi bezzębnymi ustami sepleniąc na nieustającym kacu.

przeciez WSTEP WOLNY

ganc dobrzy...

kany tam drogo...mój drogi czy moja drogo...tuż to sóm ganc dobrze i znani ludzie...

drogo

NARESZCIE COS ZA FRIKO dla golodupców z Cieszyna

pośmioć się, to je fakt, zdrowo...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama