, poniedziałek 13 kwietnia 2020
Glass Duo z okazji Miesiąca Kobiet w Strumieniu
Glassd Duo w swoim repertuarze grają utwory Mozarta, Bacha, czy Chopina. fot: www.glassduo.comDodaj do Facebook

Glass Duo z okazji Miesiąca Kobiet w Strumieniu

Glass Duo to nietypowy duet grający na kieliszkach. Ich szklana muzyka staje się popularna nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Muzycy wzięli udział w licznych międzynarodowych festiwalach. W najbliższą sobotę będzie można usłyszeć ich w Strumieniu. Już dzisiaj mamy dla was podwójne zaproszenie na ten koncert.

Anna i Arkadiusz Szafrańcowie odwołują się do dziejów szklanej harfy, wskrzeszając jednocześnie starą, zapomnianą tradycję. Są jedynymi w Polsce instrumentalistami profesjonalnie uprawiającymi tę sztukę. Ich harfa jest największym tego typu instrumentem, który jest na bieżąco rozbudowywany.

Artyści w swoim repertuarze grają utwory Mozarta, Bacha, czy Chopina. Swoja twórczość prezentują na deskach polskich i zagranicznych teatrów.

Koncert zespołu Glass Duo odbędzie się w sobotę, 24 czerwca, o godz. 19.00 w auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu. Bilety w cenie 7 zł do nabycia w dniu koncertu.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ Glass Duo. Nagrodę ufundował organizator koncertu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku Irlandczyk Richard Pockridge skonstruował pierwsze anielskie organy?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety będą do odebrania w auli strumieńskiego Gimnazjum przed rozpoczęciem koncertu.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

jak w reklamie skody :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama