, piątek 26 lipca 2019
3. edycja festiwalu Kręgi Sztuki w Cieszynie. Wygraj płytę Pablopavo
Kręgi Sztuki ponownie zachwycą i przyciągną tłumy wielbicieli tego festiwalu bogatym programem i licznymi muzycznymi niespodziankami. fot: Paulina OgłódekDodaj do Facebook

3. edycja festiwalu Kręgi Sztuki w Cieszynie. Wygraj płytę Pablopavo

BŚ/ mat. pras.
3. edycja festiwalu Kręgi Sztuki w Cieszynie. Wygraj płytę Pablopavo

W ubiegłym roku festiwale w Cieszynie, Wakacyjne Kadry i Kręgi Sztuki, zebrały prawie 14 000 widzów i uczestników z całej Polski. fot. Paulina Ogłódek

W dniach od 4 do 8 lipca w Cieszynie odbędzie się Festiwal Europejskich Szkół Artystycznych i Twórczości Kręgi Sztuki. Już dzisiaj możecie wygrać płytę jednego z artystów, którzy wystąpią podczas zbliżającego się festiwalu.

W ubiegłym roku festiwale w Cieszynie, Wakacyjne Kadry i Kręgi Sztuki, zebrały prawie 14 000 widzów i uczestników z całej Polski. Festiwalowicze wzięli udział w kilkunastu wydarzeniach performatywnych i działaniach artystycznych, obejrzeli kilkaset projekcji małych i dużych form filmowych z różnych gatunków i bawili się w rytm wspaniałej muzyki - od najstarszych brzmień wykonywanych na instrumentach historycznych, po najnowocześniejsze pomysły kompozycji i wykonawstwa.

W tym roku nie będzie inaczej. Kręgi Sztuki ponownie zachwycą i przyciągną tłumy wielbicieli tego festiwalu bogatym programem i licznymi muzycznymi niespodziankami. Za ich sprawą Cieszyn ponownie gościć będzie najlepszą festiwalową publiczność. Wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące Kręgom Sztuki jest bezpłatny.

Na muzycznej scenie festiwalu wystąpi m.in. Pablopavo, Kapela ze Wsi Warszawa, Mateusz Borowiak, a także Paul Brody z projektem "Tutaj".

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

UWAGA!

Jeśli ktoś chce włączyć się w organizację Kręgów Sztuki powinien zgłosić się do 29 czerwca do organizatorów. Wolontariusze będą brać udział w przygotowaniach imprezy - od 2 lipca i po jej zamknięciu - do 11 lipca.

Wolontariat podczas Kręgów Sztuki to okazja do potwierdzenia swoich umiejętności pracy z grupą, sprawnej organizacji, a także odpowiedzialności i kreatywności. Kompetencje rozpoznane u wolontariuszy zostaną potwierdzone przez referencje.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na www.kregisztuki.com

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest 5 płyt CD wokalisty Pablopavo, który wystąpi podczas festiwalu Kręgi Sztuki. Nagrodę fundował organizator festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku ukazała się solowa płyta Pablopavo?

Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie ul. Bielska 184.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama