, piątek 10 lipca 2020
Zmotywowana kadra pracownicza – kluczem sukcesu Twojej firmy
Na naszym rynku pojawiła się zupełnie nowa firma Keystone Business Advisory. Posiadając duże doświadczenie pomaga pracodawcom stworzyć zmotywowaną i ambitną kadrę pracowniczą.  fot: arch. SpotDodaj do Facebook

Zmotywowana kadra pracownicza – kluczem sukcesu Twojej firmy

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Pracownicy są najcenniejszym zasobem Twojej firmy. Mimo posiadanych aktywów finansowych, nowych technologii, maszyn i urządzeń, to ludzie decydują o sukcesie Twojej firmy.

Nie od dziś wiadomo, że motywowanie pracowników jest nie lada wyzwaniem. Dzieje się tak dlatego, że wszystko, co ma związek z czynnikiem ludzkim nie jest łatwe. Każdy z nas jest inny i każdego motywuje coś zupełnie innego. Rolą firmy doradczej jest między innymi znalezienie odpowiedniego konsensusu między wymaganiami przełożonego, a tym co motywuje i demotywuje podległych mu pracowników.

Prowadzone w latach 50. i 60. badania Fredericka Herzberga dotyczące motywowania pracowników potwierdziły, że inne czynniki motywują ludzi do pracy i przynoszą satysfakcję, a zupełnie inne sprawiają, że są z niej zadowoleni. Niestety nie zawsze udaje się w praktyce właściwie wykorzystać wyniki tych badań i nadal największą uwagę przykłada się do wynagrodzeń i pakietów motywacyjnych. Zapomina się natomiast o potrzebie rozwoju lub po prostu osobistego docenienia i pochwały.

Na naszym rynku pojawiła się zupełnie nowa firma Keystone Business Advisory. Posiadając duże doświadczenie pomaga pracodawcom stworzyć zmotywowaną i ambitną kadrę pracowniczą.

Od kilkunastu lat Keystone Business Advisory specjalizuje się w: opracowaniu systemów wynagrodzeń, mechanizmów premiowych, podwyżkowych, ocenie pracowników, ocenie rynku wynagrodzeń, ocenie satysfakcji pracowników, przeciwdziałaniu absencji i nieuzasadnionej fluktuacji.

Nie można również zapomnieć, że w odpowiednim motywowaniu pracowników ważne jest to, aby cenić w ludziach chęć nauki, podejmowania różnorodnych form edukacji (studia podyplomowe, kursy, szkolenia itp.) zgodnych z podjętą przez pracownika ścieżką rozwoju w firmie. Ważne jest, aby pracownicy mieli świadomość, że drzemiący w nich potencjał, jak również ich zaangażowanie i wytrwałość zostaną docenione.

- Od kilku miesięcy testujemy nową usługę którą chcemy zaproponować dla sektora małych przedsiębiorców. Mianowicie jest to HR w ramach systemu abonamentowego („HR-na godziny”).
Nasi konsultanci pracują, spotykając się kilka razy w miesiącu z zarządem firmy. Jedno spotkanie to zazwyczaj 2- 3 godziny konsultacji, uzgodnień, itp. Pomagamy zaprojektować działanie całej grupy, wyznaczyć role poszczególnych pracowników, opisać ich stanowiska, zaproponować wynagrodzenia zgodne z rynkiem. Podpowiadamy jak zaprojektować nowy system premiowania dla pracowników różnych działów, ułożyć podwyżki oraz dodatkowe świadczenia zwiększające ich utożsamianie się z firmą i mające charakter motywujący
- podkreślają przedstawiciele Keystone Business Advisory

Dziś w dobie problemów z pozyskaniem oraz utrzymaniem w firmie dobrze pracującej kadry Keystone Business Advisory świadczy usługi pomagające w skutecznym zmotywowaniu i utrzymaniu pracowników.
Jeżeli czujesz, że Twoi pracownicy są:

 • mniej zaangażowani niż oczekujesz,
 • nie są zmotywowani,
 • zwiększyła się absencja i masz informację, że szukają innego miejsca pracy, a Twoja firma stoi przed nowymi, trudnymi wyzwaniami , jesteśmy w stanie Ci pomóc.

  Keystone Business Advisory
  Bielsko-Biała, ul. J. III Sobieskiego 28/1
  tel. +48 513 027 311
  www.keystoneadvisory.pl

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  reklama