, poniedziałek 15 października 2018
Zamknięty fragment drogi w Cieszynie!
Jest to spowodowane trwającą realizacją zadania, które ma na celu przebudowę mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Zamknięty fragment drogi w Cieszynie!

DR
24 listopada br. w godzinach 8.00 – 17.00 zostanie zamknięty całkowicie dla ruchu pojazdów odcinek Al. Łyska w rejonie skrzyżowania z ulicą Bolko Kantora w Cieszynie.

Jest to spowodowane trwającą realizacją zadania, które ma na celu przebudowę mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, na podstawie informacji przekazanej przez wykonawcę robót, Powiat Cieszyński zdecydował się zamknąć na ten czas wyżej wymieniony odcinek.

- Na Alei Łyska pozostały do wykonania generalne prace w zakresie układu drogowego - ułożenie nawierzchni bitumicznej. W związku z tym w najbliższy piątek planowane są tam utrudnienia związane właśnie z wykonaniem tych robót nawierzchniowych. Trwają prace wykończeniowe, porządkowe. Wykonawca powinien wykończyć to zadanie do 8 grudnia. Patrząc na aurę pogodową powinno to dobrze się poukładać i wygląda na to, że nie ma zagrożenia z zakończeniem realizacji tego zadania i ostatecznie rozliczeniem z Ministerstwem, tam gdzie dostaliśmy dofinansowanie z subwencji ogólnej. - mówi dyrektor Powiatowego Zarządy Dróg Publicznych Magdalena Suchanek – Kowalska.

- Za zaistniałe utrudnienia w ruchu przepraszamy, jednocześnie prosimy użytkowników drogi powiatowej 2608 S - Al. Łyska w Cieszynie o stosowanie się do wdrożonej w tym miejscu czasowej organizacji ruchu oraz informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót. - informuje Starostwo Powiatowe.

Planowany okres zamknięcia odcinka Al. Łyska dla ruchu pojazdów może ulec zmianie, ponieważ jest on zależny od warunków prowadzenia robót oraz panujących warunków atmosferycznych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama