, wtorek 20 sierpnia 2019
Zaczerpnij zdrowia z Naturhouse u Studni Trzech Braci!
Centrum Dietetyczne Naturhouse w Cieszynie oferuje indywidualnie dobraną, prostą dietę,  fot: Natur HouseDodaj do Facebook

Zaczerpnij zdrowia z Naturhouse u Studni Trzech Braci!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Styczeń to czas postanowień noworocznych. Jest to magiczny okres, w którym wszystko jest możliwe. W końcu zostawiamy za sobą cały stary rok i zaczynamy wszystko od nowa.

Warto jest się więc zastanowić nad zmianą naszego stylu życia, a przede wszystkim nad naszym żywieniem. Powiększać naszą świadomość na temat tego co jemy oraz jaki ma to wpływ na nasze samopoczucie, stan zdrowia oraz masę ciała. Odpowiednia dieta, a co za tym idzie prawidłowa waga może pomóc nam w uniknięciu wielu chorób cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby tarczycy i wiele, wiele innych. Warto może w tym roku podjąć postanowienie zmiany stylu życia: zdrowego żywienia, prawidłowej wagi ciała, zwiększenia aktywności fizycznej. Porzucenia starych nawyków na cześć zdrowia. Z pomocą w tych postanowieniach przychodzi Centrum Dietetyczne Naturhouse w Cieszynie. Oferuje indywidualnie dobraną, prostą dietę, po której nie odczuwa się głodu. Dzięki niej możemy poprawić swoje nawyki żywieniowe oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dla każdego jest również dobierana naturalna suplementacja, którą stanowią wyciągi z ziół, roślin czy warzyw, która zwiększa efektywność stosowanej diety, zapobiega niedoborom. Suplementy są bogate w antyoksydanty, które ochronią nas również przed przeziębieniami. Dodatkowo jest to wszystko kontrolowane przez specjalistę, który nas motywuje, by osiągnąć założony cel. Podejmij wyzwanie, by rok 2019 był dobrym rokiem!

Zapraszamy do Centrum Dietetycznego Naturhouse w Cieszynie.

Przyjdź, odzyskaj siły w legendarnym miejscu, gdzie wszystko się zaczęło, zaczerpnij zdrowia przy Studni Trzech Braci 3!
Ruszamy od 7 stycznia 2019 r.

Pon 11.00-19.00
Wt- śr 8.00-16.00 Czw 10.00- 18.00 Pt 7.00-15.00
tel. 666 109 985

Zapraszamy na konsultację z naszym dietetykiem!

Oferujemy:
- opiekę dietetyka,
- indywidualną, pełnowartościową dietę,
- naturalną suplementację.

Propozycje kuracji:
- odchudzająca,
- na przytycie,
- antycellulitowa,
- oczyszczająca wątrobę
- hamująca apetyt na słodycze,
- wzmacniająca naczynia krwionośnie,
- wzmacniająca włosy, skórę i paznokcie,
- oczyszczająca organizm,
- poprawiająca pracę przewodu pokarmowego,
- wzmacniająca organizm,
- wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących,
- wspomagająca redukcję obwodów dolnych partii ciała u kobiet.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama