, sobota 18 stycznia 2020
Wyjątkowe Studio Fryzjerskie w Cieszynie - Karlla  Rocka 
Studio fryzjerskie Karlla Rocka to dbałość o każdy detal. fot: SPOTDodaj do Facebook

Wyjątkowe Studio Fryzjerskie w Cieszynie - Karlla Rocka 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wyjątkowe Studio Fryzjerskie w Cieszynie - Karlla  Rocka 

Dobry fryzjer potrafi usłyszeć i zrozumieć potrzeby swojego klienta a następnie dopasować wizerunek do jego stylu. To osoba, która stale obserwuje zmieniające się trendy, jednak nie podąża za nimi ślepo tylko szuka najkorzystniejszych rozwiązań, by odkrywać i wydobywać indywidualne piękno. Od fryzjera oczekuje się, by nie tylko był doskonałym rzemieślnikiem, ale i stylistą.

Kompetentny i biegły w fachu fryzjer każdą wizytę rozpoczyna od konsultacji, podczas której wsłuchuje się w pragnienia klienta, ocenia kondycję włosa i wypracowuje wspólnie z nim plan działania. Jednak podstawą każdej fryzury, jest dobre cięcie. Bez tego, po wyjściu z salonu, nie poradzimy sobie z niesfornymi kosmykami i trudno będzie w domu ułożyć włosy. Właściwe dobrane i profesjonalne wykonane strzyżenie pomoże podkreślić atuty urody i zatuszować wady, czy też odwrócić od nich uwagę.
Wygląd włosów jest niewątpliwie sposobem na zachowanie unikalnego stylu, a także podkreśleniem charakteru i osobowości. Kreowanie wizerunku i dobór odpowiedniej koloryzacji musi być przemyślanym działaniem podjętym przez stylistę z największą uwagą i wyobraźnią, z użyciem produktów najwyższej klasy, które sprawią, że włosy będą zachwycały blaskiem i kolorem a przy tym pozostaną zdrowe.
Karlla Rocka to studio kreatywnej pracy fryzjerskiej, stworzone z pasją przez stylistki z wieloletnim doświadczeniem Karolinę Grochowską i Sylwię Balińską. W stworzonej przez siebie i urządzonej z wielkim wyczuciem stylu pracowni fryzjerskiej, potrafią odmienić każdy wizerunek poprzez profesjonalnie dobraną koloryzację oraz strzyżenie zrobione ze znawstwem, dzięki którym klientki zyskują nowy, często olśniewający wygląd. Strzyżenie i farbowanie to ważne zabiegi, ale nie jedyne. Należy pamiętać o łączeniu ich z pielęgnacją, dlatego zarówno w przestrzeni fryzjerstwa damskiego jak i męskiego pracownia oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Satysfakcja i zaufanie klientów budowane na profesjonalnym i indywidualnym podejściu to priorytety pracowni fryzjerskiej przy ulicy Szerokiej 4 w Cieszynie.
Dobry salon musi lśnić czystością. Studio fryzjerskie Karlla Rocka to dbałość o każdy detal, jasne, przestronne wnętrze z klimatem zapewnia komfort, gwarantuje chwilę relaksu i zachęca do oddania się w kompetentne i doświadczone ręce stylistów.
W ubiegłym roku salon zdobył 1 miejsce i został nagrodzony przez klientów tytułem i statuetką Orły Fryzjerstwa. To prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. Cenną, ponieważ w konkursie kapitułą oceniającą są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług.

Studio Fryzjerskie Karlla Rocka
ul. Szeroka 4
Cieszyn
tel. 668 244 582
fb

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama