, środa 5 sierpnia 2020
Wisła: Wsparcie finansowe na zakup wozu bojowego
Jan Poloczek, burmistrz Wisły, wspiera Ochotnicze Straże Pożarne działające na terenie Wisły fot: Adam JaroszDodaj do Facebook

Wisła: Wsparcie finansowe na zakup wozu bojowego

KK
Sytuacja większości Ochotniczych Straży Pożarnych jest trudna. Nie inaczej jest w Wiśle Malince, gdzie decyzją burmistrza jedyny wóz został wycofany z zadań bojowych. Rada Miasta właśnie uchwaliła 100 tys. zł dofinansowania na zakup nowego samochodu.

Podczas majowej sesji rady miasta podjęto uchwałę, które zapewnia 100 tys. zł na dofinansowanie zakupu nowego samochodu bojowego. Decyzją burmistrza poprzedni został wycofany z zadań bojowych. - Poprzedni samochód jest już technicznie niesprawny, stąd decyzja o jego wycofaniu z zadań bojowych - przyznał Jan Poloczek i dodał: - Jednostka bez samochodu umiera, samochód w Malince jest potrzebny.

Dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł umożliwi druhom z Malinki zakup nowszego, używanego, samochodu ze Szwajcarii. Kolejna w kolejce jest jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworniku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama