, piątek 10 kwietnia 2020
Wisła: Wirtualny spacer po górskich szczytach
Aplikacja z wirtualnym spacerem po wiślańskich szczytach trafi do nowego serwisu internetowego Urzędu Miasta w Wiśle, który już na dniach ma wystartować. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wisła: Wirtualny spacer po górskich szczytach

MB
Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Wiśle pojawiła się aplikacja, która umożliwia wirtualny spacer po wszystkich górskich szczytach na terenie tej miejscowości. Jest to kontynuacja projektu związanego z akcją informacyjną na tych szczytach.

Cieńków, Cieślar, Czupel, Groń, Jarzębata, Kiczory, Skolnity, Soszów Wielki, Stożek Wielki, Trzy Kopce Wiślańskie - teraz roztaczający się widok z tych szczytów można obejrzeć w internecie tak, jakby się tam było. Służy temu nowa aplikacja, która znajduje się, tutaj.

- Ten pomysł zrodził się wtedy, gdy firma na nasze zlecenie przygotowała tablice informacyjne na wszystkich wiślańskich szczytach. W ramach tego zadania firma zrobiła także panoramiczne zdjęcia 360 stopni ze wszystkich tych szczytów. Dzięki temu powstała możliwość wirtualnego spaceru po wiślańskich szczytach - mówi Łukasz Bielski z Urzędu Miasta w Wiśle. - To głównie narzędzie służące promocji atrakcji i malowniczych okolic Wisły. Zależy nam na zachęceniu turystów do przyjazdu i wędrówek wiślańskimi szlakami - dodaje. Koszt tego promocyjno-informacyjnego zadania wyniósł 15 tys. zł.

Aplikacja z wirtualnym spacerem po wiślańskich szczytach trafi do nowego serwisu internetowego Urzędu Miasta w Wiśle, który już na dniach ma wystartować. - Zaplanowaliśmy, że nowa strona internetowa Wisły ruszy z końcem stycznia i tego terminu zamierzamy dotrzymać. Jednak uruchomienie strony może wiązać się z tymczasowymi błędami i utrudnieniami dla użytkowników. Dlatego też burmistrz zastanawia się, czy nie uruchomić nowej strony dopiero po sezonie zimowym, gdy zmniejszy się natężenie ruchu na naszej stronie - mówi Bielski. Tak czy siak nowy serwis jest już właściwie gotowy i wkrótce będzie dostępny. Przygotowanie nowej strony kosztowało wiślański magistrat ok. 36 tys. złotych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama