, sobota 24 sierpnia 2019
Wisła: Idą zmiany dla Kubalonki
Podczas spotkania strony rozmawiały na temat możliwości inwestycji na trasach biegowych na Kubalonce. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wisła: Idą zmiany dla Kubalonki

RED. / MAT.PRAS.
22 lipca w Urzędzie Miejskim w Wiśle odbyło się spotkanie poświęcone przyszłym losom tras biegowych na Kubalonce. - Cieszę się, że jest zielone światło dla tej inwestycji ze strony kluczowych instytucji - mówi burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

Podczas spotkania strony rozmawiały na temat możliwości inwestycji na trasach biegowych na Kubalonce. Aktualnie obiekt może być wykorzystywany tylko zimą, do tego przy korzystnych warunkach atmosferycznych, tzn. jak spadnie śnieg. Spotkanie w wiślańskim magistracie było krokiem w kierunku poprawienia infrastruktury sportowej na Kubalonce.

- Celem dalszych działań jest umożliwienie korzystania z tras przez cały rok. Do tego potrzebne są inwestycje, czyli położenie asfaltu na trasach oraz budowa systemu sztucznego naśnieżania, którego tam brakuje. Ponadto należy zmienić plan zagospodarowania przestrzennego dla tamtych terenów - wyjaśnia gospodarz Wisły.

W spotkaniu udział wzięli: Bernard Błaszczyk – regionalny dyrektor Ochrony Środowiska w Katowicach, Łukasz Grocholski – zastępca dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu ds. Planowania i Inwestycji, Grzegorz Kotowicz – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku, Andrzej Kudełka – nadleśniczy Nadleśnictwa Wisła, Apoloniusz Tajner – prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Janusz Dziedzic – członek zarządu Powiatu Cieszyńskiego i Tomasz Bujok – burmistrz miasta Wisła.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama