, niedziela 17 luty 2019
Wisła: Dobry początek elektromobilności?
Pomimo tego, iż aktualnie w Polsce jest stosunkowo niewiele samochodów elektrycznych, władze miasta uważają, że to dobry początek zmian. fot: Facebook/ WisłaDodaj do Facebook

Wisła: Dobry początek elektromobilności?

KT/mat.pras.
W Wiśle staną dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Pierwsza w okolicach dworca kolejowego, a druga przy miejskim targowisku.

Władze miasta Wisły zawarły już umowę z firmą, która na dzierżawionym od gminy terenie ma zainstalować i w przyszłości utrzymywać dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Pomimo tego, iż aktualnie w Polsce jest stosunkowo niewiele samochodów elektrycznych, władze miasta uważają, że to dobry początek zmian. - Z uwagi na charakter naszej miejscowości ochrona środowiska i rozwój turystyki to ważne aspekty funkcjonowania miasta – mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

Oprócz tego, że kierowcy będą mogli ładować swoje pojazdy w wyznaczonych miejscach na parkingach miejskich, z czasem pojawi się możliwość wynajmu samochodu elektrycznego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama