, środa 22 stycznia 2020
Wiaty przystankowe do wymiany
W budżecie miasta Cieszyna znalazły się fundusze na wymianę 14 wiat przystankowych na terenie miasta. fot: FacebookDodaj do Facebook

Wiaty przystankowe do wymiany

KT
W budżecie miasta Cieszyna znalazły się fundusze na wymianę 14 wiat przystankowych na terenie miasta.

Burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz zachęca mieszkańców do składania propozycji wiat przystankowych, które powinny zostać wymienione. Można to zrobić pod postem na Facebooku, klikając TUTAJ, lub drogą mailową burmistrz.odpowiada@um.cieszyn.pl. W treści należy podać dokładną lokalizację przystanku, dołączyć jego aktualne zdjęcie oraz krótki opis. Propozycje zbierane będą do 28.02.2019 r.

Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To Facebook'owe rządzenie pani Burmistrz zaczyna mnie drażnić!!!
Z każdą pierdołą od razy informacja na Faceboka, każda drobnostka która jest obowiązkiem gminy od razu ląduje w sieci - no przecież w takim trybie to kadencja upłynie na chwaleniu się ułożeniem 15 metrów kostki i wymianą 2 lamp.
Ostatnio chwalono się projektami za poprzedniej kadencji- oświetlenie, frysztacka, kawałek katowickiej..... a gdzie ja się pytam konkrety odnosnie obietnic wyborczych p. Gabrieli.
Weźcie się za konkretną robotę! Jedyne co pochwalam to zabranie się za edukacje bo faktycznie inaczej trzeba obwody potworzyć bo za dużo jest dzieci w trójce a za mało w piątce i czwórce której chyba nie trzeba likwidowac.

Co do wiat. To porozrzucają je po mieście bez ładu i składu i znowu będzie nieład przestrzenny - zamiast dać je w centrum, a starsze dać na peryferia, albo dać je na jeden odcinek drogi żeby to jakoś wyglądało to nie - będziemy się o każdą pierdołę ludzi pytać.... co samo w sobie nie jest złe ale znajmy umiar.

Jak się można nie zgodzić, tylko bić brawo. Co do fb to czasem niektórzy wklejają newsy prędzej niż pomyślą, ale to chyba cały internet na to cierpi. Można zlikwidować Dział Promocji Miasta, jeżeli na fb jest taniej.

Jeszcze trochę a GC ograniczy się do treści artykułu cyt." W budżecie miasta Cieszyna znalazły się fundusze na wymianę 14 wiat przystankowych na terenie miasta. fot: Facebook" + foto - faktycznie na fb widnieje "Wygospodarowaliśmy środki na wymianę 14 wiat przystankowych komunikacji miejskiej w obrębie gminy Cieszyn" . Jestem ciekaw kto jest tym "...śmy"? - wynika, że budżet gminy jest dość rozciągliwy a może chodzi o inny budżet tzn. innego podmioty nie miasta?
A propos przystanków. tej Pani chyba uciekł zielony ( EKO )autobus, który był testowany przez ZGK na przełomie roku.
..............................................................................................
https://tenor.com/view/bus-stop-left-by-bus-bad-timing-too-late-gif- 12592855

jeszcze trochę gościu a frustracja z powodu wypędzenia przez wyborców R. Macury z ratusza może cię wpędzić w chorobę...

jan-Q jak będę miał Twoje objawy chorobowe, już wiem do kogo nie zwracać się po diagnozę...

Czy to mieszkańcy naszego miasta są na etacie ZGK i MZD???? To pracownicy wymienionych firm winni zrobić inwentaryzację przystanków, określić ich stan i sukcesywnie remontować lub wymieniać!!!! Przecież ten pomysł to parodia!!!

Tak wymyślono w ratuszu -" Pytać się mieszkańców" w sprawach błahych - Celem jest zbieranie I like na fb

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama