, piątek 26 luty 2021
W trakcie weekendu majowego "Wisełka" i "Stożek" codziennie w Wiśle
Weekendowy rozkład jazdy będzie obowiązywać od soboty 28 kwietnia do niedzieli 6 maja. fot: Tomasz Żak/SLASKIE.PLDodaj do Facebook

W trakcie weekendu majowego "Wisełka" i "Stożek" codziennie w Wiśle

JM
W czasie długiego majowego weekendu pociągi Kolei Śląskich do Wisły Głębce "Wisełka" i "Stożek" kursować będą codziennie.

Weekendowy rozkład jazdy będzie obowiązywać od soboty 28 kwietnia do niedzieli 6 maja.

W okresie całego długiego weekendu poszerzeniu ulegnie również oferta taryfowa Kolei Śląskich. Bilet SilesiaWeekend, uprawniający do 15 lub 20-procentowej zniżki będzie można zakupić przez cały tydzień: od godz. 18.00 w piątek 27 kwietnia aż do 7 maja do godziny 6:00.

Informacji na temat rozkładu jazdy pociągów oraz taryfy udziela Infolinia Kolei Śląskich czynna w dni robocze od 6:00 do 18:00 oraz w soboty, niedziele i święta od 8:00 do 14:00. Rozkład jazdy pociągów Kolei Śląskich można znaleźć na stronie kolejeslaskie.com.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Hmmm przepraszam Damian ale Cieszyniacy powinni sami sobie to wychodzić. Jeśłi nie będzie poparcia społecznego i zapotrzebowania rzeczywistego na transport kolejowy popartego listą podpisów to ciężko cokolwiek będzie można zdziałać. Wiem że już takie akcje były ale z różnym skutkiem i frekwencją.

Od czego mamy swoich reprezentantów w szacownych gronach parlamentarnych i samorządowych???

Co z tego jak w Cieszynie nie ma już czym wyjechać ani przyjechać. Cieszyn zawsze był i będzie z tyłu bo komuś na tym zależy a innym to obojętne. Niech Gazetacodzienna .pl pisze do Kolei Śląskich i Marszałka oto aby pociągi także do Cieszyna zajeżdżały a nie do nas że na Wisłę Koleje Śląskie jeżdżą. To tak jak by opowiadać Rumuńskim dzieciom jak to gdzieś tam same rosną arbuzy czy banany.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama