, wtorek 1 grudnia 2020
Utrudnienia na odcinku Ustroń Polana - Wisła Głębce
Powodem utrudnień w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich jest kontynuacja prac remontowych realizowanych przez Polskie Linie Kolejowe S.A. fot: Tomasz Żak/SLASKIE.PLDodaj do Facebook

Utrudnienia na odcinku Ustroń Polana - Wisła Głębce

Utrudnienia na odcinku Ustroń Polana - Wisła Głębce

Pociągi będą rozpoczynać i kończyć bieg w Ustroniu Polana. fot. mat. pras.

Od 18 do 31 sierpnia na odcinku Ustroń Polana - Wisła Głębce można spodziewać się utrudnień w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich. Powód? Kontynuacja prac remontowych realizowanych przez Polskie Linie Kolejowe S.A.

Na czas remontu torowiska inwestor wyłączy z ruchu odcinek Ustroń Polana - Wisła Głębce, w związku z czym konieczne będzie wprowadzenie w tym miejscu zastępczej komunikacji autobusowej, - Pociągi będą rozpoczynać i kończyć bieg w Ustroniu Polana. Podróżni, którzy będą chcieli dojechać do stacji w Wiśle, będą musieli przesiąść się na podstawiane na dworcowym parkingu autobusy - informuje śląski przewoźnik i dodaje, że planowy czas na skomunikowanie pociągów i autobusów wynosić będzie około 5 minut.

Przystanki zastępczej komunikacji autobusowej (ZKA) wprowadzone będą przez Koleje Śląskie na stacjach: Ustroń Polana (ZKA: Parking obok dworca); Wisła Obłaziec (ZKA: Przystanek autobusowy - Wisła Obłaziec); Wisła Uzdrowisko (ZKA: Plac dworcowy); Wisła Dziechcinka (ZKA: Przystanek autobusowy - Wisła Oaza); Wisła Kopydło (ZKA: Przystanek autobusowy - Wisła Wierchy); Wisła Głębce (ZKA: Plac przy drodze DW941, obok posesji nr 2).

Szczegółowe informacje dotyczące zmian wprowadzonych przez Polskie Linie Kolejowe S.A., rozkład jazdy pociągów linii: Katowice - Wisła Głębce oraz mapy z lokalizacjami przystanków komunikacji zastępczej można znaleźć tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama