, poniedziałek 20 stycznia 2020
Utrudnienia drogowe w Cieszynie i Chybiu!
Od 7 sierpnia br. kierowcy muszą korzystać z przygotowanego objazdu następującymi ulicami: Objazdowa, Bielska i Wyzwolenia.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Utrudnienia drogowe w Cieszynie i Chybiu!

red.
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie informuje o kolejnych utrudnieniach dla kierowców. Tym razem związane są remontami w Cieszynie na ulicy Frysztackiej oraz w Chybiu na ulicy Wyzwolenia.

Na ulicy Frysztackiej utrudnień można spodziewać się od 9 sierpnia br. Związane są one z odcinkową wymianą warstwy ścieralnej od obrębu przebudowanego przepustu drogowego do granic administracyjnych Cieszyna. Roboty prowadzone będą przez firmę M-Silnice w ramach udzielonej gwarancji i rękojmi na roboty budowlane zrealizowane w 2016 roku. Ich zakres obejmuje frezowanie odcinka jezdni głównej, ponowną zabudowę warstwy ścieralnej oraz odtworzenie oznakowania poziomego. Prace powinny zakończyć się 12 sierpnia br. Do tego czasu obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. W celu zabezpieczenia odcinkowego wyłączenia pasa ruchu, na którym będą prowadzone roboty drogowe wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Z przyczyn technologicznych zamknięta zostanie również ul. Wyzwolenia w Chybiu. W związku z tym od 7 sierpnia br. kierowcy muszą korzystać z przygotowanego objazdu następującymi ulicami: Objazdowa, Bielska i Wyzwolenia. Remont powinien zakończyć się w drugiej połowie sierpnia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama