, wtorek 18 stycznia 2022
Trwają prace nad trybuną w Chybiu
Inwestycja już w 2017 roku otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, a jej wartość umowna to kwota ponad 730 000 zł. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Trwają prace nad trybuną w Chybiu

KT
Przebudowa trybuny zadaszonej na stadionie w Chybiu rozpoczęła się pod koniec czerwca br. Obecnie trwa montaż prefabrykatów, które utworzą widownię trybuny z kolorowymi krzesełkami.

Wykonawcę, który realizuje prace na stadionie Cukrownika udało się wyłonić dopiero po ogłoszeniu piątego przetargu i negocjacjach. Inwestycja już w 2017 roku otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, a jej wartość umowna to kwota ponad 730 000 zł. Ostateczny koszt poznamy jednak po końcowym rozliczeniu kosztorysowym.

Oprócz przebudowy trybuny głównej z zadaszeniem inwestycje obejmuje budowę pomieszczeń magazynowych pod nią, wykonanie nowego oświetlenia, chodnika, budowę drenażu opaskowego i kanalizacji deszczowej oraz zabudowę nowych krzesełek na całej długości trybuny. W efekcie powstanie ponad 500 miejsc siedzących dla mieszkańców i turystów, część z nich w 2 sektorach zadaszonych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama