, środa 5 sierpnia 2020
Termomodernizacja SP nr 2 w Brennej
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Żeromskiego zlokalizowanej w Brennej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. fot: Gmina BrennaDodaj do Facebook

Termomodernizacja SP nr 2 w Brennej

red./mat.pras.
W dniu 11 stycznia 2018 roku Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch podpisał umowę z firmą FAKTORIA AB Sp. z o.o. na „Termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Brennej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.

Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Żeromskiego zlokalizowanej w Brennej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. W ramach inwestycji nastąpi wzmocnienie istniejącej więźby dachowej pod panele fotowoltaiczne, wymiana pokrycia dachowego, wykonanie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła, modernizacja instalacji c. o., docieplenie ścian, stropodachu, wykonanie przebudowy schodów wejściowych głównych oraz bocznych, remont pokrycia dachowego budynku szkoły wraz z wymianą rynien. Zakończenie inwestycji zaplanowano na sierpień 2018 roku, a jej koszt to kwota: 1.987.882,49zł.

To kolejna placówka oświatowa na terenie gminy Brenna, która będzie wykorzystywać odnawialne źródła energii, co wpływa na ograniczenie kosztów bieżącego jej utrzymania. Na realizację tej inwestycji pozyskano dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama