, niedziela 9 sierpnia 2020
Studio Releve zaprasza do świata tańca.
Studio tańca Releve działające w Cieszynie to miejsce szczególne. fot: arch. ReleveDodaj do Facebook

Studio Releve zaprasza do świata tańca.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Studio Releve zaprasza do świata tańca.

fot.CobraOstra


Studio Releve zaprasza do świata tańca.

fot.CobraOstra


Studio Releve zaprasza do świata tańca.

fot.CobraOstra


Studio Releve zaprasza do świata tańca.

fot.CobraOstra

Taniec jest wszechstronną dziedziną. Pod uwagę możemy tu wziąć ogrom jego stylów, które począwszy od tańców ludowych, poprzez towarzyski, klasyczny, współczesny aż po tańce uliczne dzielą się ze względu na zastosowanie, przeznaczenie a także funkcję. Jest nieodłączną częścią w życiu każdego człowieka, tym bardziej że nie trzeba zajmować się tańcem zawodowo, aby był on obecny w naszym życiu. Taniec pozwala wyrzucić z siebie wszystkie emocje, i te pozytywne i negatywne, gnębiące nas, tłumione w naszym wnętrzu. Jest metodą na oderwanie się od problemów, od codzienności, dzięki niemu możemy odreagować stres. Taniec może działać na nas uspokajająco bądź pobudzająco, pozwala nam wyrazić swoją wściekłość jak i szczęście. Taniec wykorzystywany jest w procesie leczenia, terapii, która pomaga ludziom pochodzącym z różnorodnych społeczeństw, środowisk, z różnymi dolegliwościami i problemami.

Studio Tańca Releve działające w Cieszynie to miejsce szczególne. Tutaj młode osoby rozpoczynają swoją przygodę wchodząc w świat tańca. To wyjątkowe zajęcia, które rozwijają koordynację ruchową, zwiększają wrażliwość muzyczną, a przede wszystkim pobudzają wyobraźnię. Młodzi tancerze mają również liczne okazje zaprezentowania się przed szerszą publicznością, m.in. na konkursach i festiwalach w całym kraju, lokalnych imprezach. Dziewczyny wciąż rozwijają swoją pasję podczas wspólnych obozowych wyjazdów czy warsztatów. Taka aktywność w grupie uczy współpracy i negocjacji, dostarcza doświadczeń integrujących i interkulturowych. Buduje poczucie wartości młodych ludzi, uczy współpracy z rówieśnikami, pozytywnego myślenia i wytrwałości. Pojmowany w ten sposób – taniec twórczy – przyczynia się do rozwoju zdrowego i samodzielnego człowieka.
Studio Tańca Releve oferuje również otwarte zajęcia tylko dla kobiet, czy grupę dla młodzieży. Tutaj taniec może być po prostu przyjemnym oderwaniem od codziennych zajęć, ale też doskonałym sposobem, by poprawić sprawność fizyczną, wyrzeźbić sylwetkę, osiągnąć gibkość, sprężystość i elastyczność ciała, oraz wyjątkowy sposób poruszania się. Jest formą edukacji ruchowej i aktywności fizycznej oraz wpływa na harmonijny rozwój ciała, intelektu i psychiki. Studio ma w swojej ofercie również zajęcia dla najmłodszych: zajęcia z akrobatyki, poznawanie tajników tańca i umuzykalnienie poprzez zabawę.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
www.cieszyntanczy.pl
facebook: Studio Tańca Releve
kontakt: Ola Jurczak 798701622

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama