, środa 5 sierpnia 2020
Środki na remont dla gminy Brenna
Dzięki uzyskanym w 2018 roku dotacją w łącznej kwocie: 667 000,00zł zostaną wyremontowane kolejne dwie drogi uszkodzone w trakcie powodzi.  fot: UG BrennaDodaj do Facebook

Środki na remont dla gminy Brenna

red./mat.pras.
Gmina Brenna po raz kolejny otrzymała środki na usunięcie skutków klęsk żywiołowych. Tym razem była to kwota 377 tysięcy złotych na remont około 710 metrów ul. Łączka w Górkach Wielkich.

Wręczenie promes związanych z przyznaniem środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych odbyło się w dniu 1 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Żywcu. Przekazania dokumentu potwierdzającego przyznanie dotacji dokonali Stanisław Szwed – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Jan Chrząszcz I Wicewojewoda Śląski.

- Ulewne deszcze, wichury, gradobicia w ciągu kilku chwil niszczą infrastrukturę. Niestety odbudowa zniszczeń niejednokrotnie trwa całe lata. Dzięki uzyskanym w 2018 roku dotacją w łącznej kwocie: 667 000 zł zostaną wyremontowane kolejne dwie drogi uszkodzone w trakcie powodzi. Mamy nadzieję, że remonty te w istotny sposób poprawią bezpieczeństwo oraz komfort ich użytkowania – informuje Joanna Macura z Urzędu Gminy Brenna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama