, sobota 4 lipca 2020
Skoczów: dopłaty do wymiany pieca
Realizacja planowana jest na 2017 rok. fot: PixabayDodaj do Facebook

Skoczów: dopłaty do wymiany pieca

red.
Od 16 do 30 maja w Gminie Skoczów przeprowadzony zostanie nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych.

Realizacja planowana jest na 2017 rok. Nabór rozpocznie się dokładnie 16 maja o godzinie 7:30. Wypełnione wnioski wraz z wymaganymi załącznikami można składać w Urzędzie Miejskim w Skoczowie (Rynek 1, pok. 2). Kwota dotacji to 50% kosztów realizacji inwestycji, jeżeli udzielone dofinansowanie nie przekroczy 4 tysięcy złotych.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

szkoda że gmina dofinansuje tylko albo aż 25 pieców, naprawdę wielu ludzi dostanie zastrzyk gotówki na ochronę środowiska, trzeba będzie mieć niezłe chody żeby dostać pieniążki,

Fajnie, że Polska idzie do przodu pod względem ekologicznym. Miejmy nadzieję, że dofinansowania jakie dają gminy na piece ekologiczne zlikwidują i zminimalizują zjawisko smogu w następnych latach.
Uświadamianie społeczeństwa i podejmowanie tematu ekologii jest niezwykle istotne dla nas i naszych pokoleń!
Ja cztery lata temu zainwestowałam w ekologiczny certyfikowany piec na pelet polskiego producenta Kostrzewa i wiem, że sama przyczyniam ratowania środowiska. Poza tym warto jest zapłacić za piec i cieszyć się komfortem użytkowania i mieć świadomość niskiej emisji spalin. Pozdrawiam serdecznie

Truciciele z ulicy Górny Bór - to niepowtarzalna okazja!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama