, czwartek 21 stycznia 2021
Rondo na ul. Katowickiej otwarte
16.04.2020 r. dopuszczony został ruch na przebudowanym skrzyżowaniu typu rondo wraz z odblokowaniem łącznicy S 52.  fot: FJDDodaj do Facebook

Rondo na ul. Katowickiej otwarte

red.mat.pras.
Rondo na ul. Katowickiej otwarte


Rondo na ul. Katowickiej otwarte

W czwartek, 16 kwietnia otwarto przebudowywane skrzyżowanie na ul. Katowickiej. Tym samym odblokowana została łącznica z drogą S52 w kierunku Bielska-Białej.

Na ukończeniu są jeszcze prace porządkowe w obrębie pasa drogowego ul. Katowickiej. Zlikwidowany został ruch wahadłowy, a co za tym idzie przywrócono płynność w ruchu na węźle z S52. W trakcie prac wykończeniowych jest jeszcze zjazd z ronda w kierunku. ul. Motelowej, który nadal nie został dopuszczony do ruchu.

Zadanie zostało sfinansowane przez prywatnej inwestora pod nadzorem Powiatu Cieszyńskiego oraz we współpracy z administratorem drogi S52, czyli Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Wykonawcą robót była firma Eurovia Polska S.A.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama