, wtorek 11 maja 2021
Rady na odpady według Cieszyńskiej Szkoły Eko-myślenia
Burmistrz Miasta Cieszyna zaprasza mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” na bezpłatne warsztaty ekologiczne Rady na odpady.  fot: arch.GCDodaj do Facebook

Rady na odpady według Cieszyńskiej Szkoły Eko-myślenia

REDAKCJA/MAT. PRAS.
Burmistrz Miasta Cieszyna zaprasza mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” na bezpłatne warsztaty ekologiczne Rady na odpady. Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 grudnia.

Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się szczegółowo nowych przepisów dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi, ograniczeniami użytkowania tworzyw sztucznych, a także o wpływie śmieci na zdrowie i środowisko, jak prawidłowo segregować odpady, zakładać kompostowniki.

- Zachęcam wszystkich do udziału w warsztatach. Produkujemy jako społeczeństwo ogromną ilość odpadów, warto poznać praktyczne wskazówki, jak organicznych ich ilość w naszej codzienności – od naszych małych, dobrych praktyk warto zacząć, choćby nosząc na zakupy płócienną torbę, własne pojemniki, nie kupować ryżu w woreczkach – podpowiada burmistrz Cieszyna.

Najbliższe bezpłatne warsztaty odbędą się 2 grudnia w sali konferencyjnej ul. Z. Kossak-Szatkowskiej 6, w godz. od 17:00 do 19:00 oraz 8 stycznia 2020 r. w sali konferencyjnej ul. Hajduka 17, w godz. od 17:00 do 19:00

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są pod numerami tel.: 33 47 94 273, 33 47 94 276 lub 33 47 94 278 bądź mailowo: odpady@um.cieszyn.pl. Organizatorem warsztatów jest Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama