, piątek 25 września 2020
Przedszkole w Strumieniu jak nowe
Wyremontowane przedszkole przypadło do gustu przede wszystkim dzieciom. fot: Paulina KrzyżowskaDodaj do Facebook

Przedszkole w Strumieniu jak nowe

PAULINA KRZYŻOWSKA
Przedszkole w Strumieniu jak nowe

Remont trwał cały rok, z przerwą w okresie zimowym. fot. Paulina Krzyżowska


Przedszkole w Strumieniu jak nowe

W wyniku remontu, poprawie uległa również estetyka zewnętrzna przedszkola. fot. Paulina Krzyżowska

Dzieci, które po wakacjach wróciły do przedszkola przy ul. Młyńskiej powitała miła niespodzianka. Nieciekawe, nudne wnętrza sal i korytarzy nasyciły się całą gamą kolorów. Teraz na ścianach królują postacie z bajek, a szklane drzwi umożliwiają rodzicom obserwowanie swoich dzieci. - Jest super! - komentują zmiany maluchy.

- Remont trwał cały rok, ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Efekty widać. Budynek został odnowiony zarówno z zewnątrz jak i w środku - mówi pani Bożena Gładysz-Malik, dyrektor placówki.

Termomodernizację przedszkola w Strumieniu rozpoczęto już jesienią ubiegłego roku. - Wymieniono okna i drzwi. W okresie zimowym prace zostały wstrzymane. Od marca roboty wznowiono, wykonano nowy dach, kominy. Powstała instalacja odgromowa i sanitarna, ocieplono ściany - mówi burmistrz Strumienia, Anna Grygierek.

Przedszkole zyskało również na estetyce. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynek ożywiła ciekawa stylistyka. Dzieci, które wróciły we wrześniu do swojego przedszkola były mile zaskoczone zmianami, jakie zastały. Co najbardziej przypadło do gustu maluchom? - Kolorowe ściany! – stwierdzają zgodnie przedszkolaki.

Całkowity koszt remontu przedszkola w Strumieniu wyniósł ok. 850 tys. zł.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Co jest takiego w Strumieniu że się o nich ciągle pisze, a na innych wioskach są podobne lub nawet większe inwestycje i się te informacje pomija?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama