, środa 11 grudnia 2019
Poważne utrudnienia dla kierowców!
Od poniedziałku zostanie zamknięty most Przyjaźni oraz jedno z najbardziej obciążonych skrzyżowań na wyjeździe z Czeskiego Cieszyna. fot: MZD CieszynDodaj do Facebook

Poważne utrudnienia dla kierowców!

red.
Szykują się poważne utrudnienia dla kierowców poruszających się z Cieszyna do Czeskiego Cieszyna. Od poniedziałku (7.08.) zostanie zamknięty most Przyjaźni oraz jedno z najbardziej obciążonych skrzyżowań na wyjeździe z Czeskiego Cieszyna.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg do października kierowcy będą mogli przekroczyć granicę tylko przez most Wolności. O zamknięcie mostu Przyjaźni wystąpiła czeska strona. Powodem jest remont ul. Wiaduktowej i Karwińskiej w Czeskim Cieszynie oraz modernizacja kanalizacji w centrum miasta. W związku z tym z ruchu zostanie wyłączone skrzyżowanie ulicy Wiaduktowej, Ostrawskiej, Frydeckiej i Jabłonkowskiej. To podobna sytuacja do tej sprzed dwóch lat, kiedy przeprowadzano rekonstrukcję kolei doprowadzających, torowiska i infrastruktury czeskocieszyńskiego dworca, a także mostów kolejowych na terenie miasta.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama