, piątek 26 luty 2021
Pogotowie maturalne WSB pomoże przygotować się do poprawki z matury
Negatywny wynik na świadectwie maturalnym nie zamyka drogi na studia. fot: www.wsb.edu.plDodaj do Facebook

Pogotowie maturalne WSB pomoże przygotować się do poprawki z matury

WSB CIESZYN
W najbliższy piątek, 27 czerwca tegoroczni maturzyści poznają w końcu wyniki egzaminu dojrzałości. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej trzyma kciuki za jak najlepsze wyniki, ale myśli też o tych, którzy zamiast cieszyć się z wakacyjnego wypoczynku, będą musieli zmierzyć się z jeszcze jednym wyzwaniem - maturą poprawkową.

Negatywny wynik na świadectwie maturalnym nie zamyka drogi na studia. - Najważniejsze to nie odkładać egzaminu poprawkowego na następny rok, ale wykorzystać najbliższe tygodnie na naukę. Do egzaminu poprawkowego będzie można przygotować się w ramach Pogotowia Maturalnego, które uruchamiamy w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Wydziałach Zamiejscowych (w tym w Cieszynie) - zachęca Dominik Penar, rzecznik prasowy uczelni.  - To cykl bezpłatnych zajęć  z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego, które pomogą powtórzyć i usystematyzować  materiał. W razie potrzeby przewidzieliśmy uruchomienie zajęć także z innych przedmiotów - dodaje przedstawiciel WSB.

Aby zapisać się na zajęcia w ramach Pogotowia Maturalnego wystarczy zarejestrować się on-line, korzystając z formularza dostępnego na specjalnie uruchomionej stronie internetowej: Pogotowie Maturalne.

Uczestnikom projektu, którzy pozytywnie złożą egzaminy poprawkowe, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej gwarantuje miejsca na studiach - w tym także na studiach stacjonarnych. W Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie można wybierać spośród dwóch kierunków studiów i szesnastu specjalności. Bez względu na termin zdania egzaminu dojrzałości, kandydaci na studia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej będą mogli skorzystać z programu Wsparcie na starcie, dzięki któremu przez pierwszy rok zapłacą za naukę 100 złotych miesięcznie.  

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama