, poniedziałek 18 października 2021
Nowy radiowóz na wyposażeniu cieszyńskich policjantów
Nowy radiowóz to opel astra IV generacji wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1600 cm3 i mocy 115 KM. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Nowy radiowóz na wyposażeniu cieszyńskich policjantów

SM/KPP CIESZYN
Nowy radiowóz na wyposażeniu cieszyńskich policjantów


Nowy radiowóz na wyposażeniu cieszyńskich policjantów

Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie wzbogaciła się o nowy radiowóz. Został on zakupiony, dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy urzędem miejskim w Cieszynie, a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Nowy radiowóz to opel astra IV generacji wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1600 cm3 i mocy 115 KM. Na zakup radiowozu władze samorządowe z Cieszyna przeznaczyły ze środków budżetu ponad 32 tys. zł. Resztę dofinansowała Komenda Główna Policji.

Jak informuje Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, samochód wykorzystywany będzie podczas codziennej służby przez cieszyńskich policjantów.

Kluczyki do nowego radiowozu od burmistrza Cieszyna oraz przewodniczącego rady miejskiej odebrał we wtorek, 16 września komendant powiatowy Policji w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama