, piątek 26 luty 2021
Nowa strona internetowa dla rowerzystów
Obecnie wszystkie te informacje przydatne miłośnikom jednośladu zostały zebrane na jednej stronie: rowery.wisla.pl. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Nowa strona internetowa dla rowerzystów

MB
Ruszyła strona internetowa, na której rowerzyści znajdą przydatne informacje na temat tras rowerowych, "Miejsc Przyjaznych Rowerzystom", Rowerowej Karty Rabatowej oraz imprez rowerowych.

Miasto Wisła wspólnie z Gminą Nydek w Czechach zrealizowało projekt, którego efektem jest wytyczenie sześciu tras rowerowych, wyposażonych w zadaszone punkty odpoczynkowe wraz z mapami wielkoformatowymi oraz opracowanie map papierowych.

Zostały także wydane rowerowe karty rabatowe w ramach tworzenia obiektów noclegowych przyjaznych rowerzystom, czyli obiektów noclegowych i wyciągów narciarskich, które posiadaczom karty oferują rabat w wysokości 10 % na swoje usługi. W tej chwili w bazie miejsc przyjaznych rowerzystom znajduje się już blisko 20 takich obiektów.

Ponadto rowerzyści mogą wybierać spośród pięciu imprez rowerowych, począwszy od ekstremalnej jazy, przez maratony, a skończywszy na rodzinnych rajdach.

Obecnie wszystkie te informacje przydatne miłośnikom jednośladu zostały zebrane na jednej stronie: rowery.wisla.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama