, piątek 3 kwietnia 2020
Nasi z tytułami Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2012
Aktualnie w Galerii Pod Ratuszem można oglądać wystawę słowackiego twórcy ludowego Vita Piesa pt. "Ostatni szałas". fot: ARC UM StrumieńDodaj do Facebook

Nasi z tytułami Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2012

JM, MAT. PRAS.
Gmina Strumień oraz Zakład Doświadczalny w Grodźcu Śląskim otrzymała tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2012.

Nagrody przyznała Fundacja Innowacji i Rozwoju w ramach konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. W konkursie biorą udział gminy, firmy i organizacje pozarządowe. Spośród tych w powiecie cieszyńskim nagroda trafiła do Zakładu Doświadczalnego Grodziec Śląski za innowacyjny produkt oraz gminy Strumień, która doceniona została za rewitalizację ratuszowych piwnic i utworzenie w nich Galerii Pod Ratuszem.

- Galeria stanowi przestrzeń, która do tej pory była zwykłą piwnicą, a stała się miejscem, gdzie odbywają się różnego rodzaju inicjatywy. Spotykamy się tu na wernisażach, realizujemy szkolenia - mówi Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.

Aktualnie w Galerii Pod Ratuszem można oglądać wystawę słowackiego twórcy ludowego Vita Piesa pt. "Ostatni szałas". Wystawa czynna jest codziennie od godz. 14:00 do godz. 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do godz. 13:00.

Konkurs na liderów Innowacji organizowany jest od 2008 r. i cieszy się dużym powodzeniem w całej Polsce. Zwycięzcy edycji regionalnej przechodzą do etapu ogólnopolskiego, którego finał planowany jest na styczeń 2013 r. W konkursie doceniane są nie tylko innowacyjne rozwiązania w gminach, ale także w firmach i organizacjach pozarządowych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama