, piątek 26 lipca 2019
Na miesiąc zamkną odcinek drogi w Zabłociu
Odcinek droga nr 2636 S w Zabłociu, od obrębu skrzyżowania z ul. Okrężną do obrębu skrzyżowania z ul. Stokrotek będzie wyłączony z ruchu przez ok. 4 tygodnie. fot: powiat.cieszyn.plDodaj do Facebook

Na miesiąc zamkną odcinek drogi w Zabłociu

SM/MAT.PRAS.
Z przyczyn technologicznych oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, od wtorku 5 listopada przez ok. 4 tygodnie całkowicie wyłączony z ruchu będzie 200-metrowy odcinek ul. Bielskiej w Zabłociu od obrębu skrzyżowania z ul. Okrężną do obrębu skrzyżowania z ul. Stokrotek.

Wraz z informacją o zamknięciu drogi Powiatowy Zarząd Dróg w Cieszynie poinformował o objeździe. Na czas zamknięcia drogi wyznaczono go ulicami: Cieszyńską w Chybiu i Zaborzu, Główną, Wiejską, Kolejową w Drogomyślu, Długą w Zabłociu. Z powodu ograniczonej wysokości i szerokości wiaduktu kolejowego w Drogomyślu na ul. Kolejowej, objazd ten nie dotyczy jednak pojazdów wyższych niż 2,4 m.

Jak zastrzega Starostwo Powiatowe w Cieszynie, planowany czas wyłączenia ul. Bielskiej w Zabłociu może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych warunków prowadzenia robót oraz panujących warunków atmosferycznych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama