, piątek 3 lipca 2020
Milionowe dofinansowanie dla SP w Chybiu
Całkowity koszt zadania wynosi 1 661 756,07 zł. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Milionowe dofinansowanie dla SP w Chybiu

DR
Nieco ponad milion złotych dofinansowania otrzymała gmina Chybie na trwającą termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 im. L. Kobieli w Chybiu. Całkowity koszt zadania wynosi 1 661 756,07 zł.

Umowa o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego zostanie podpisana w najbliższym czasie. Obecnie na terenie szkoły prowadzone są prace ogólnobudowlane, instalacyjne oraz elektryczne. W lipcu br. zakończone zostały roboty przygotowawcze cokołu oraz ścian elewacji. Uporządkowano elementy zewnętrzne zasilania elektroenergetycznego, monitoring placówki oraz pozostałe elementy elewacji będące w kolizji do nowej elewacji. Wymieniana jest stolarka okienna i drzwiowa. Trwa montaż projektowanej warstwy docieplenia elewacji budynku dydaktycznego. Na zaawansowanym etapie są prace dociepleniowe stropów segmentu głównego oraz sali gimnastycznej.

Na 18 sierpnia br. zaplanowano zakończenie instalacji wymiany centralnego ogrzewania z wymianą źródła ciepła na gazowe w nowej lokalizacji. Końcem września gotowa ma być elewacja, dach i instalacja odgromowa. Termin zakończenia całej inwestycji szacowany jest na połowę lipca 2019 roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama