, sobota 5 grudnia 2020
Miasto czeka na Twój projekt!
Pozostały tylko 4 dni na zgłaszanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.  fot: UM CieszynDodaj do Facebook

Miasto czeka na Twój projekt!

red./mat.pras.
Pozostały tylko 4 dni na zgłaszanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. W Cieszynie przeznaczono w tym roku 400 000 zł na realizację pomysłów mieszkańców. Większość projektów przeznaczonych do realizacji w ubiegłym roku doczekała się już finalizacji – przed nami ostatni z nich czyli „Magia Świąt w centrum Cieszyna”.

- Mieszkańcy Cieszyna zdecydowali w zeszłym roku, że poprą w głosowaniu remont parkingu przy MHT przy ul. Stawowej 6; stworzenie bezpiecznej nawierzchni placu zabaw przy ul. Dyboskiego; powstanie Mini Strefy Sportu i Rekreacji w ramach „Piastowskich kontynuacji”; budowę placu zabaw przy ul. Zagrodowej; budowę placu zabaw oraz siłownia pod chmurką przy Przystanku Błogocice II. - informuje Urząd Miasta.

Budżet Obywatelski to doskonała okazja, by wybrzmiał głos mieszkańców, którzy najlepiej znają swoje potrzeby i wiedzą, czego w mieście brakuje. Pamiętajmy, że można zgłaszać również projekty nie związane z inwestycjami – pomysły na warsztaty, wspólne działania, tworzenie przestrzeni, która jest przyjazna dla mieszkańców i sprzyja ich integracji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama