, sobota 6 czerwca 2020
Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi
Kreatywne zabawki z drewna to doskonały prezent od Zajączka fot: arch. MonCziCziDodaj do Facebook

Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi


Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi


Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi


Kreatywne zabawki na Zajączka od MonCziCzi

Wyjątkowe ekologiczne i kreatywne zabawki wyczarowane z drewna to doskonała propozycja na prezent od Zajączka Wielkanocnego. Ciekawe propozycje znajdziecie w Moncziczi, butiku zlokalizowanym w Bielsko-Biała.

1. Puzzle marki Londji wyprodukowane w Barcelonie to połączenie doskonałej jakości z pięknymi ilustracjami. Wspólne układanie puzzli to świetna i rozwijająca zabawa dla całej rodziny, dlatego producent na każdym opakowaniu potwierdza, że są przeznaczone od 3 do 103 lat :) Oczywiście asortyment jest przewidziany dla dzieci na różnym etapie rozwoju.

2. Drewniana tęcza Little Dutch to mnóstwo nie kończącej się zabawy. Można ją wykorzystać do kreatywnej budowy, układania kształtów, domku dla lalek, tunelu dla samochodów oraz na wiele innych sposobów, które podpowie wyobraźnia.

3. Drewniany wózek Janod doskonały do przewożenia klocków, przytulanek i innych skarbów każdego malucha. Do tego dla najmłodszych na etapie nauki chodzenia pomocny jako doskonały chodzik.

4. Drewniana piramida Lulaby. Klasyka wśród zabawek wczesnorozwojowych. Jedna z pierwszych zabawek edukacyjnych w pokoiku każdego malucha od 12 miesiąca życia. Wyjątkowo piękna wyprodukowana ręcznie w Polsce.

Butik MonCziCzi

ul. 11 Listopada 60-62 (Pasaż pod Orłem)

Bielsko-Biała

www.moncziczi.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama