, niedziela 7 czerwca 2020
Konsultacje społeczne w Cieszynie
Konsultacjami są objęte dwa projekty: projekt Strategii Rozwoju Oświaty w Cieszynie do roku 2020 oraz projekt Statutu Miasta Cieszyna.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Konsultacje społeczne w Cieszynie

MB
Do 23 maja w Cieszynie trwają dwie konsultacje społeczne, w których mogą wziąć udział mieszkańcy miasta. Konsultacje odbywają się tylko drogą pisemną, uwagi można nadsyłać mailem lub listem pocztowym.

Konsultacjami są objęte dwa projekty: projekt Strategii Rozwoju Oświaty w Cieszynie do roku 2020 oraz projekt Statutu Miasta Cieszyna. Zgłoszone w trakcie konsultacji uwagi mieszkańców zostaną wzięte pod uwagę przy formułowaniu ostetecznej formy tych dokumentów.

Z projektem Strategii Rozwoju Oświaty w Cieszynie do roku 2020 oraz raportem badań wśród mieszkańców (na którym m.in. bazowało opracowanie strategii) można zapoznać się tutaj. Opinie do projektu można zgłaszać do 23 maja 2014 r. drogą elektroniczną na adres: srm2@um.cieszyn.pl lub pisemnie na adres: Urząd Miejski w Cieszynie - Wydział Strategii i Rozwoju Miasta, Rynek 1, 43-400 Cieszyn.

Z projektem Statutu Miasta Cieszyna oraz projektem uchwały związanej z uchwaleniem Statutu Miasta można zapoznać się tutaj. Opinie należy zgłaszać do 23 maja 2014 r. drogą elektroniczną na adres: biurorady@um.cieszyn.pl lub na adres Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn lub adres Biura Rady Miejskiej, Rynek 1, 43-400 Cieszyn.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama