, wtorek 24 kwietnia 2018
Kiedy realizacja projektów z Budżetu Obywatelskiego?
W roku 2017 przeznaczono na nie 350 000 zł, o 50 000 zł więcej niż w 2016 roku. fot: PixabayDodaj do Facebook

Kiedy realizacja projektów z Budżetu Obywatelskiego?

red.
Początkiem lutego br. po raz trzeci zostały wybrane projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w Cieszynie. W roku 2017 przeznaczono na nie 350 000 zł, o 50 000 zł więcej niż w 2016 roku. Znane są terminy realizacji tych projektów.

Zadania pod nazwą „Przystanek Błogocice II − plac zabaw oraz siłownia pod chmurką” oraz „Plac zabaw przy ul. Zagrodowej w Cieszynie” planowo zakończone zostaną do 31 lipca. W zakresie drugiego z nich mieści się zakup i montaż urządzeń zabawowych, ławek, koszy i podłoża z piasku. MZD musi również uporać się do 31 sierpnia z projektem pod nazwą „Bezpieczna nawierzchnia placu zabaw przy ulicy Dybowskiego”. Prace obejmują wykonanie bezpiecznego podłoża pod plac zabaw i dojście w postaci chodnika z kostki betonowej. Kolejne zadanie, czyli „Piastowskie kontynuacja − Ministrefa Sportu i Rekreacji”, wymaga zakupu i montażu poręczy gimnastycznych do ćwieczeń i deskorolki na szynie, pozwalającej na zjazd z jednego końca na drugi, a jego koniec planowany jest na 31 sierpnia. Nieco późniejszy termin, czyli 31 października, przyświeca następnemu projektowi. „Remont parkingu przy Miejskich Halach Targowych przy ulicy Stawowej” obejmie łącznie powierzchnię 757,49 m2. W trakcie przygotowania pozostaje zadanie „Magia Świąt w centrum Cieszyna”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama