, sobota 19 września 2020
Jubileusz 25-lecia Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego
Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego jest organizacją pożytku publicznego. Od 25 lat pomaga Szpitalowi i Cieszyńskiemu Pogotowiu Ratunkowemu, a przez to mieszkańcom Powiatu Cieszyńskiego i odwiedzających region. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Jubileusz 25-lecia Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego

RED. / MAT.PRAS.
Rada i Zarząd Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego zapraszają na zebranie sprawozdawczo-wyborcze 17 marca o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Szpitala Śląskiego w Cieszynie, dojazd od ul. Chrobrego.

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego jest organizacją pożytku publicznego. Od 25 lat pomaga Szpitalowi i Cieszyńskiemu Pogotowiu Ratunkowemu, a przez to mieszkańcom Powiatu Cieszyńskiego i odwiedzających region.

Dzięki pomocy Fundacji w szpitalu powstał Oddział Psychiatryczny, Oddział Nefrologiczny i Stacja Dializ. Została zakupiona ważna aparatura medyczna jak tomograf komputerowy, inkubatory,sztuczne nerki, respiratory, aparat EKG, RTG z ramieniem C, pompy infuzyjne,laparoskop, elektromiograf i wiele innej aparatury, co można zobaczyć na stronie internetowej www.fundacja.cieszyn.pl.

- Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę, bo tak realizujemy wielką ideę „Społeczeństwa Obywatelskiego" - mówią pracownicy Fundacji. KRS 0000130105 - Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama