, środa 11 kwietnia 2018
Jak śledzić inwestycje w Cieszynie?
Mieszkańcy Cieszyna już początkiem maja będą mogli w pełni i na bieżąco monitorować realizowane zadania i inwestycje. fot: KTDodaj do Facebook

Jak śledzić inwestycje w Cieszynie?

KT
Mieszkańcy Cieszyna już początkiem maja będą mogli w pełni i na bieżąco monitorować realizowane zadania i inwestycje. Umożliwia to Mapa Inwestycji w Cieszynie, która będzie dostępna na stronie www.cieszyn.inwestycjewgminie.pl.

Strona jest przejrzystą i prostą w obsłudze platformą, na której znajdują się kolorowe punkty. Przypisane są do nich poszczególne inwestycje. Te drogowe zaznaczono na pomarańczowo, związane z edukacją na różowo, z infrastrukturą na niebiesko, z kulturą i sportem na zielono, z obsługą mieszkańców na żółto, a pozostałe zostały oznaczone kolorem fioletowym. Klikając w wybrany punkt ukaże się nam opis inwestycji, jej status, a także koszt realizowanego zadania. Taką inwestycję możemy również znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

Mając na uwadze kolejność realizowania zadań w Cieszynie, utworzona została lista inwestycji, które zostały już rozpoczęte i należy je dokończyć lub wydają się najbardziej kluczowe dla rozwoju Cieszyna. Listę można znaleźć na stronie www.um.cieszyn.pl. Będzie ona punktem wyjścia do prac budżetowych na rok 2018. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje w formie wniosków do 31 sierpnia, a także bezpośrednio burmistrzowi i radnym.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama