, czwartek 21 marca 2019
Inwestycje w długiej kolejce
Zdjęcie poglądowe fot: MPDodaj do Facebook

Inwestycje w długiej kolejce

KT
Najpierw na stronie Urzędu Miejskiego w Cieszynie pojawiła się lista remontów drogowych, teraz można zapoznać się z listą zaplanowanych inwestycji.

Do listy ułożonej w hierarchicznym porządku mogą również zgłaszać spostrzeżenia mieszkańcy. Można tego dokonać do 31 sierpnia. Poza oficjalną procedurą składania wniosku, uwagi przyjmuje burmistrz oraz radni. Pełna lista jest dostępna na stronie www.um.cieszyn.pl w zakładce Inwestycje miejskie. Lista ma charakter roboczy. Niektóre pozycje są realizowane już w 2018 roku, a inne zostaną prawdopodobnie ujęte w budżecie na 2019 rok.

Aktualnie, na pierwszym miejscu znajduje się budowa węzła przesiadkowego, na drugim – zwiększenie dostępności komunikacyjnej Cieszyna z wykorzystaniem transportu kolejowego i autobusowego, a na trzecim – budowa i remonty dróg i chodników.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama