, poniedziałek 20 lipca 2020
Idealna wyprawka baby shower w MonCziCzi
Najbardziej naturalne smoczki Natursutten fot: MonczicziDodaj do Facebook

Idealna wyprawka baby shower w MonCziCzi

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Idealna wyprawka baby shower w MonCziCzi

Najpiękniejsze kocyki średniaka La Millou


Idealna wyprawka baby shower w MonCziCzi

Najmilsze przytulanki Jellycat

Narodziny dziecka, nowego członka rodziny to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Oczekiwanie na ten dzień, to wyjątkowy czas dla przyszłej mamy i taty oraz całej najbliższej rodziny. Oczywiście jest to też wyzwanie, zwłaszcza dla mamy która oczekuje pierwszego dziecka. Trzeba wszystko dobrze przygotować nie tylko na okoliczność porodu w szpitalu, ale również powitanie noworodka w domu. Każda mama musi mieć wszystko idealnie przemyślane, zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Odpowiednio wcześnie, ponieważ termin narodzin zawsze może się zmienić i troszkę zaskoczyć.

Z myślą właśnie o przygotowaniu wyprawki lub organizacji przyjęcia baby shower, na cześć mamy i jej maluszka w brzuszku, powstał wyjątkowy butik Moncziczi zlokalizowany w Bielsku-Białej w Pasażu pod Orłem na ul. Listopada 60-62. 

Baby shower to zwyczaj, który zawitał do Polski prosto z USA. Organizacja przyjęcie jeszcze przed przyjściem na świat dziecka, to najczęściej inicjatywa najbliższych przyjaciół, którzy nie zawsze wiedzą co przyszła mama już ma, a co jeszcze będzie jej potrzebne. 

W Moncziczi przyszli rodzice oraz osoby szykujące baby shower mogą liczyć na wsparcie i pomoc przy zaplanowaniu i przygotowaniu wyprawki lub prezentów na przyjęcie baby shower.
Specjalnie pod te okazje mamy wyselekcjonowane najlepsze polskie i międzynarodowe marki, bez których ciężko się obejść i trudno je też znaleźć w sklepach stacjonarnych, gdzie można produkt przed zakupem obejrzeć i dotknąć. To dla wielu rodziców jest bardzo ważne, bo przecież ma służyć naszemu największemu skarbowi.
Można zapoznać się osobiście z produktami marki La Millou, Lulaby, Titot, Done by Deer, JellyCat, Samiboo, Easywalker, Moulin Roty, Lilliputiens i wiele innych. Całą ofertę można zobaczyć w sklepie on-line www.moncziczi.pl Znajdziecie tutaj, dużo obowiązkowych w każdej wyprawce produktów, w części prezentowanych tutaj. Oczywiście wszystkie produkty, można zamówić też on-line z odbiorem osobistym lub dostawą do drzwi. 

Moncziczi oferuje również doskonałe rozwiązanie, które pomoże kupić prezenty z okazji narodzin rodzinie i znajomym. Na okoliczność wyprawki lub baby shower, każda mama lub przyjaciółka organizująca przyjęcie, może przygotować w Moncziczi listę wybranych produktów na prezenty, dla osób które chcą obdarować przyszłych rodziców praktycznymi i oczekiwanymi prezentami. Wybrane produkty oczekują wtedy w wypełnionym koszyku na osoby, które planują obdarować rodziców i maluszka.

ul. 11 Listopada 60- 62
Pasaż pod Orłem
Bielsko-Biała
www.moncziczi.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama