, wtorek 12 maja 2020
Forum Biznesu: Strumień z tytułem "Przyjazna Gmina"
Gmina Strumień, wyróżniona w kategorii gmin miejsko-wiejskich, otrzymała tytuł już po raz trzeci. fot: strumien.plDodaj do Facebook

Forum Biznesu: Strumień z tytułem "Przyjazna Gmina"

JM
Forum Biznesu: Strumień z tytułem "Przyjazna Gmina"

Laureatów programu, którego organizatorem jest serwis Forum Biznesu, wybiera kapituła pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. fot. mat. pras.

Gmina Strumień otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim programie "Przyjazna Gmina", który ma ma na celu wyłonienie najlepszych gmin w kraju przyjaznych inwestorom, mieszkańcom i turystom.

Gmina Strumień, wyróżniona w kategorii gmin miejsko-wiejskich, otrzymała tytuł już po raz trzeci. - Bardzo się cieszę, że nasze działania są doceniane na forum ogólnopolskim - mówi Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.

Laureatów konkursu, którego organizatorem jest serwis Forum Biznesu, wybiera kapituła pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Program ma na celu wyłonienie najlepszych gmin w kraju oraz wskazanie kierunków rozwoju w polskim samorządzie lokalnym, a także promocję gminy przyjaznej inwestorom, mieszkańcom i turystom. - Tytuł "Przyjaznej Gminy" zapewni potencjalnego inwestora, iż jego wymagania zostaną spełnione - podkreślają organizatorzy konkursu.

Wśród kryteriów, które kapituła konkursu wzięła pod uwagę, znalazły się takie, jak: gminne i prywatne tereny inwestycyjne, inwestycje własne gminy (w tym proekologiczne), planowanie rozwoju gminy, projekty przedsięwzięć, promocja inwestycyjna i gospodarcza, skuteczność działań promocyjnych, walory przyrodnicze, geograficzne, tradycje gospodarcze, kapitał ludzki, struktury gospodarcze, organizacje przedsiębiorców, fundacje, stowarzyszenia i inicjatywy obywatelskie, instytucje kultury i edukacji, zagospodarowanie budżetu, dostosowanie instytucji do potrzeb osób niepełnosprawnych, nagrody i wyróżnienia.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Panie Jakubie do aktualnego tematu pasowałoby dać aktualne zdjęcie Strumienia.Co Pan na to?Nie chce się zimą podróżować co? Proszę się poprawić i następnym razem załączać aktualne zdjęcia.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama