, sobota 19 września 2020
Eaton Automotive Systems –„ Organizator pracy bezpiecznej”
„Ze mną będziesz najbezpieczniejszy” – do tych właśnie słów nawiązuje statuetka wręczana każdego roku laureatom konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.  fot: Eaton Automotive SystemsDodaj do Facebook

Eaton Automotive Systems –„ Organizator pracy bezpiecznej”

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Eaton Automotive Systems –„ Organizator pracy bezpiecznej”


Eaton Automotive Systems –„ Organizator pracy bezpiecznej”


Eaton Automotive Systems –„ Organizator pracy bezpiecznej”

Firma Eaton Automotive Systems z Bielska-Białej wyróżniona przez Państwową Inspekcję Pracy tytułem „Organizatora Pracy Bezpiecznej”.

„Ze mną będziesz najbezpieczniejszy” – do tych właśnie słów nawiązuje statuetka wręczana każdego roku laureatom konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Główny Inspektor Pracy podjął decyzję, że inspekcja będzie nie tylko uczyć, ale także nagradzać i promować tych, którzy tworzą bezpieczne i ergonomiczne miejsca pracy. Konkurs ten jest nie tylko szansą zdobycia nagrody, ale przede wszystkim stanowi motywację dla dalszego rozwoju każdej firmy, także w kierunku stałego monitorowania i poprawy warunków pracy. Tym bardziej jest to niezwykłe wyróżnienie dla Firmy Eaton Automotive Systems z Bielska-Białej, ponieważ decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje Główny Inspektor Pracy na wniosek Kapituły konkursu, w której – obok jurorów Państwowej Inspekcji Pracy – zasiadają przedstawiciele największych organizacji pracodawców i związków zawodowych.

Warto również wspomnieć o certyfikacie „Pracodawca Zdrowia” wręczanym przez Ministerstwo Zdrowia jaki firma Eaton Automotive Systems otrzymała pod koniec 2019 roku.

O certyfikat ubiegać mogły się przedsiębiorstwa, instytucje i urzędy, które wykażą ponadprzeciętną troskę o zdrowie swoich pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia wewnątrz firmy.
Kryteria jakie trzeba było spełnić, aby otrzymać certyfikat to między innymi: promocja aktywnego stylu życia, wspieranie badań profilaktycznych, podejmowanie działań promujących wśród pracowników zdrowy styl życia, odpowiednie odżywianie i uświadamianie pracownikom konieczności wykonywania przeciwnowotworowych badań profilaktycznych.

Dodatkowo Firma Eaton otrzymała Podziękowania od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej za działania na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego. Inicjatorem nagrody była Dyrekcja Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej, z którą firma od lat współpracuje.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama