, sobota 18 września 2021
DW 941 w Wiśle: Wraca ruch w obu kierunkach
Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach, od 21 listopada br. przywrócenie ruchu dwukierunkowego na całej długości remontowanej drogi. fot: ARC GCDodaj do Facebook

DW 941 w Wiśle: Wraca ruch w obu kierunkach

MM
Od czwartku, 21 listopada na przebudowywanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 941 w Wiśle przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy. Ruch wahadłowy zostanie usunięty w tym miejscu w związku z organizacją zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, a także zimową przerwą w pracach.

 Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach, zimą prowadzone będą wyłącznie prace nie wymagające zastosowania ruchu wahadłowego, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą. Ruch wahadłowy na DW 941 w Wiśle umożliwiający dalsze prowadzenia robót drogowych powróci wiosną przyszłego roku.

Przypomnijmy, przebudowa DW 941 rozpoczęła się wiosną 2019 roku i potrwa do 15 października 2021 roku. Aktualną sytuację na remontowanym odcinku DW 941, w tym także obraz z kamer można śledzić na stronie utrudnienia.wisla.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama